Reklama

Bezdrôtový reproduktor Niceboy s výkonom 50 W a IP67 kúpite o 20 % lacnejšie

Zdroj | Niceboy
Michal Sobek
Zdroj | Niceboy
Zdroj | Niceboy

Bezdrôtové reproduktory stále nevyšli z módy, naopak, ich popularita stále rastie. Model Niceboy RAZE 3 Titan ponúkne toho veľa, pričom aktuálne je o 20 % lacnejší.

Tento bezdrôtový reproduktor má rozmery 220 x 95 x 90 mm a hmotnosť je 980 gramov. Čím dokáže potešiť je certifikácia odolnosti proti vode IP67. Nemusíte sa tak báť, že sa mu niečo po páde do bazéna stane. Ovládacie fyzické tlačidlá sa nachádzajú na vrchnej časti reproduktora.

Kvalitný zvuk s výkonom 50 W zabezpečí zvuk s technológiou MaxxBass. Ak máte kompatibilné zariadenie, tak si k nemu môžete pripojiť ďalšie dva reproduktory. Podporovaným kodekom je SBC a samotná veľkosť meniča je 2 x 57 mm.

Obsah pokračuje pod reklamou

K zariadeniu sa pripája pomocou Bluetooth 5.0. To však nie je jediná cesta prenosu zvuku. Pod zadnou krytkou je k dispozícii slot na microSD kartu a USB kľúč s maximálnou kapacitou 32 GB. Okrem toho je tu dokonca aj podpora FM rádia.

Zdroj | Niceboy

Samotná batéria má 5 000 mAh a vďaka nej dokáže Niceboy RAZE 3 Titan hrať 15 hodín vkuse. Potom ho jednoducho nabijete pomocou moderného USB-C konektora. Nechýba ani funkcia powerbanky, takže smartfón nikdy neskončí vybitý.

Pri vstupe do predaja sa cena reproduktora Niceboy RAZE 3 Titan pohybovala na úrovni 77 eur. Teraz je však cena stanovená na 61,56 eur, čo je úspora 15,44 eur alebo aj 20 %. Aktuálne ceny nájdete na Heureka.sk:

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.