Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Bezdrôtový reproduktor JBL PartyBox Encore Essential je teraz o tretinu lacnejší

Bezdrôtový reproduktor JBL PartyBox Encore Essential je teraz o tretinu lacnejší
Michal Sobek
Bezdrôtový reproduktor JBL PartyBox Encore Essential je teraz o tretinu lacnejší

Kvalitných reproduktorov nie je na trhu nikdy dosť. Jedným z výrobcov, ktorý produkuje kvalitné audio príslušenstvo, je aj spoločnosť JBL. Jej bezdrôtový reproduktor JBL PartyBox Encore Essential je aktuálne o tretinu lacnejší.

Dizajnovo sa radí skôr ku tým menej výrazným, ale to len do chvíle, dokým ho nezapnete. Vtedy sa zapne bohaté LED podsvietenie. Rozmery sú 276 x 327 x 293 mm s hmotnosťou 5,9 kilogramu. Praktická je zabudovaná rukoväť na prenášanie. Samotný reproduktor disponuje ochranou IPX4, takže ho môžete zobrať aj na párty k vode a nič sa mu nestane.

Obsah pokračuje pod reklamou

Z prednej strany je mriežka, ktorá kryje 5,25-palcový woofer a dva 1,75-palcové tweetre s logom spoločnosti JBL presne v strede. Vrchná časť obsahuje všetky potrebné tlačidlá a prepínače. Je tu veľké kruhové tlačidlo kombinujúce fyzický stisk na pauzu a otočný prvok na ovládanie hlasitosti. Ďalšími štyrmi ovládačmi sa reproduktor zapína, ovláda sa Bluetooth, nastavuje sa podsvietenie alebo zapína sa funkcia Bass Boost.

Efekty a farby si môžete meniť buď príslušným tlačidlom na reproduktore alebo v aplikácii JBL PartyBox. Svetlá pulzujú podľa rytmu prehrávanej hudby a efektne sa stredový kruh mení aj podľa nastavenej hlasitosti. Predáva sa aj verzia bez prívlastku Essential, ktorá má v balení aj bezdrôtový mikrofón určený na karaoke.

Spoločnosť nasadila JBL Original Pro Sound, čiže kvalitný prednes so zvýraznenými basami. Ak by sa vám málilo, pridať ich viete jednoduchým stlačením tlačidla Bass Boost. Celkový výkon uvádza JBL na úrovni 100 W.

Ak vám nestačí jeden reproduktor JBL PartyBox Encore, tak nič vám nebráni spojiť dva špeciálnym tlačidlom TWS. Prehrávanie hudby nie je obmedzené iba na Bluetooth 5.1, ale môžete tak spraviť aj zapojením USB kľúča alebo klasicky po kábli. Výdrž je stanovená až na 6 hodín neustáleho prehrávania. Nabitie potom potrvá 3 a pol hodiny.

Reproduktor JBL PartyBox Encore Essential prišiel do predaja za cenu 299,99 eur. Aktuálne však prebiehajú povianočné výpredaje, takže tento reproduktor môže byť váš už za 199,99 eur, čo je úspora 100 eur alebo aj 33,3%. Aktuálnu cenu nájdete aj na Heureka.sk:

Ak sa vám widget nezobrazuje správne, kliknite sem.

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.