Reklama

Bezdrôtová klávesnica s touchpadom Logitech ideálna na ovládanie TV

Dominik Fúsek

Švajčiarska spoločnosť Logitech v poslednom čase priniesla viacero ergonomických riešení počítačového príslušenstva. Pred časom z jej dielne vyšla bezdrôtová klávesnica s výdržou batérií tri roky, ale aj bezdrôtový touchpad. Dnešná novinka spája výhody oboch do jediného zariadenia.

Logitech Wireless Touch Keyboard K400

Novinka Logitech Wireless Touch Keyboard K400 má totiž integrovaný touchpad. Bezdrôtová klávesnica tak spája do jedného pohodlného prístroja aj funkcie myši. Vďaka tomu sa perfektne hodí predovšetkým na pohodlné ovládanie počítača z väčšej vzdialenosti – napríklad pri kombinácii so zobrazovaním na televízore. Pri sledovaní môžete teda paralelne aj pracovať na komfortnej pohovke, pokojne aj v ľahu. Klávesnica pracuje na frekvencii 2,4 GHz, má dosah 10 metrov a USB prijímač nevyžaduje inštaláciu. Dokonca na jeden prijímač môžete súčasne pripojiť až päť ďalších kompatibilných periférií. Čo sa týka klávesnice samotnej, jej tlačidlá sú podľa slov výrobcu pohodlné, majú nízky zdvih a minimálnu hlučnosť. Nie je síce podsvietená, na druhej strane batérie vydržia bez výmeny až rok.

Logitech Wireless Touch Keyboard K400

Najväčšou výhodou novinky je pravdaže integrovaný touchpad. Pri spomínanom „obývačkovom“ používaní je toto riešenie oveľa vhodnejšie než myš. Veľmi ním netrpí ani pohodlie – touchpad má totiž uhlopriečku až 3,5 palca. Novinka už je nejaký ten piatok na našom trhu, v internetových obchodoch ju nájdete za približne 35 €.

Logitech Wireless Touch Keyboard K400

Zdroj a foto: Logitech

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.