Reklama
Advertisement
Advertisement
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Bezdrôtová klávesnica Logitech prepojí PC s televízorom

Bezdrôtová klávesnica Logitech prepojí PC s televízorom
TECHBOX
Bezdrôtová klávesnica Logitech prepojí PC s televízorom

Logitech K400 Plus

Novinka od popredného výrobcu počítačového príslušenstva prichádza na trh s označením Wireless Touch Keyboard K400 Plus a bude sa snažiť nadviazať na úspech svojej predchodkyne.

Ako už bolo spomenuté, klávesnica je primárne určená pre ovládanie obsahu na obrazovke televízora, do ktorého sú prenášané data z vášho počítača, takže vďaka klávesnici budú môcť používatelia napríklad jednoducho vyberať medzi filmami, ktoré by si práve chceli pozrieť.

Logitech K400 Plus

Dosah klávesnice je až 10 metrov, čo zabezpečí spoľahlivé pripojenie. Rovnako ako predchádzajúca verzia, aj K400 Plus má integrovaný touchpad a tlačidlá prispôsobené pre prácu s multimédiami. Pre prehrávanie filmov, prezeranie obrázkov, alebo iného obsahu z PC na televízore tak stačí mať položenú túto spratnú klávesnicu s rozmermi 354 x 140 x 23,5 mm a hmotnosťou 390 gramov. Logitech v špecifikácii udáva, že klávesnica vydrží na jedno nabitie až 18 hodín.

K400 Plus podporuje zariadenia s operačnými systémami Windows 7 a 8. Nezabudlo sa však ani na podporu najnovšej verzie Windowsu a klávesnica si bude rozumieť aj so zariadeniami s Androidom vo verzii 5.0 a vyššie.

Logitech K400 Plus

Novinka by sa na trh mala dostať v priebehu mesiaca za cenu 44,99€.

Zdroj a foto: Logitech