BenQ W1210ST – nový projektor určený hráčom

ZDROJ | BenQ

BenQ predstavil svoj nový produkt v podobe projektora, ktorý zaujme nie len milovníkov filmov, ale aj hráčske publikum. Privítajte BenQ W1210ST.

BenQ je jedna z mála spoločností, ktorá svoje produkty technologicky posúva čoraz ďalej. Nový projektor BenQ W1210ST to aj dokazuje a tentokrát sa zavďačí predovšetkým hráčom.

Model disponuje okrem filmového režimu aj špeciálnym tzv. herným režimom pre maximálne vychutnanie hráčskych zážitkov.

O multiplayerové herné zážitky sa postará aj nízka odozva, ktorá urýchli proces a zamedzí rozmazávaniu.

benq-w1210st5
ZDROJ | BenQ

Pozrite siZOWIE by BenQ – nové portfólio herných produktov pre eSport

Navyše pre hráčov sú pripravené režimy Game a Game Bright pre jasnejšie farby počas hrania vašej obľúbenej klasiky.

V prípade, že vás projektor zaujal, pripomenieme ešte, že je plne kompatibilný s bezdrôtovou sadou na prenos obrazu BenQ Wireless Full HD kit.

Projektory BenQ sú charakteristické šesť-rýchlostným RGBRGB kolieskom prinášajúce ostré farby a obraz. Rozlíšenie je samozrejme Full HD, 1 920 x 1080 pixelov.

benq-w1210st4
ZDROJ | BenQ

Pozrite siBenQ i500 LED Smart Projector – keď názov hovorí za všetko

Dizajnovo sa BenQ nezmenil. Opäť sa jedná o jemnú bielu farbu na oblých líniách, no tentokrát pribudol zaujímavý červený lem na prednej strane projektora.

benq-w1210st2
ZDROJ | BenQ

O zvuk sa postarajú dva vstavané 10 W reproduktory s CinemaMaster Audio technológiou. Svietivosť projektora je 2 200 lúmenov s kontrastným pomerom 15 000:1. Projektor dokáže preniesť obraz s uhlopriečkou 100″ na stenu vo vzdialenosti 1,5 metra.

benq-w1210st1
ZDROJ | BenQ

Cena projektoru je nastavená na 1 069 euro. Vyzerá skutočne perfektne a už sa nevieme dočkať, kedy ho dostaneme na testovanie.

 

 

ZdrojBenQ

Komentáre k článku