Reklama

BenQ sa spája so Zoomom a ponúka videkonferenčné displeje

Zdroj | BenQ
Richard Pliešovský
Zdroj | BenQ
Zdroj | BenQ

Známy výrobca zobrazovacích technológií BenQ, nadviazal partnerstvo so spoločnosťou Zoom. Vďaka tejto spolupráci získajú používatelia podporu videokonferenčných hovorov do svojich veľkoformátových displejov.

Pandémia mení náš súkromný i profesionálny život, videokonferencie sa pre mnohých stali súčasťou pracovnej náplne. Väčšina z nás sa so spoločnosťou Zoom Video Communications po prvý raz „stretla“ minulý rok vďaka jej populárnej službe Zoom.

Zdroj | BenQ

Displeje BenQ s aplikáciou Zoom umožnia vzdialené zdieľanie obrazovky, vzájomnou spoluprácu na obsahu či spoločné poznámky zo schôdzí. Vďaka tejto inovácii môžu firmy a zamestnanci využiť veľkoformátové displeje BenQ s istotou certifikovaných produktov, ktoré sa postarajú o 100 % kompatibilitu a bezproblémovú prevádzku.

Pozrite si

Gigantický displej BenQ DuoBoard má priniesť lepšiu produktivitu

Conway Lee, prezident BenQ Corporation pri tejto príležitosti povedal, že spoločnosť pozorne „vníma rozdielne požiadavky zákazníkov, rovnako ako výzvy a príležitosti, ktorým čelí celý svet. Naše veľkoformátové displeje preto po novom podporujú Zoom pre pohodlné a kvalitné videokonferencie.“

BenQ ponúka interaktívne ploché panely, ktoré využívajú dynamické možnosti modernej konferenčnej miestnosti. Pomáhajú udržiavať a rozvíjať kreatívne firemné prostredie a zabezpečujú bezproblémovú tímovú spoluprácu.

Zdroj | BenQ

Interaktívny displej BenQ DuoBoard CP8601K DuoBoardy od BenQ ponúkajú intuitívne hardvérové aj softvérové funkcie a umožňujú jednoduchú spoluprácu jednotlivcov aj tímov.

Interaktívne ploché panely sú ideálne pre malé až stredne veľké konferenčné priestory. 70″ model BenQ RP704K ponúka 4K UHD rozlíšenie, 20-bodové viacdotykové ovládanie, Smart Eye-Care, dva predné reproduktory, ale aj integrované zásobníky na perá.

Zdroj | BenQ

„Partnerstvo s technologickými lídrami, ako napríklad BenQ, je kľúčom k našej ceste poskytovať každému používateľovi či firme vysoko kvalitnú vizuálnu komunikáciu,“ povedal Jeff Smith, vedúci Zoom Rooms. „Spoločne môžeme pomôcť podnikom aj jednotlivým zamestnancom prekonať výzvy, ktoré prináša súčasné obdobie.“

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.