Reklama

Behringer iNuke Boom vám doma zničí všetky okná

Števo Porubský

Nemecká spoločnosť Behringer sa rozhodla na trh vstúpiť s novou značkou – Eurosound, ktorá by mala zahŕňať audio produkty pre Apple zariadenia. Pri tejto príležitosti sa Behringer rozhodol na CESe ukázať niečo poriadne zaujímavé. Je to veľké ako malé auto a hrá to tak silno, že vám doma rozbije okná!

 Behringer iNuke Boom

Nemecká spoločnosť vyrábajúca špičkové audio produkty – Behringer sa rozhodla zaujať poriadnym produktom. Pri príležitosti uvedenia svojej novej značky Eurosound, ukázala svetu svoju novú malú hračku. Behringer iNuke Boom je veľký necelých 2,44 m na šírku 1,22 m na výšku a 1,22 m na hrúbku. Proti veľkosti Apple iPhone či iPodu je to poriadny rozdiel.

Behringer iNuke Boom 

Tak sa z iNuke Boom stáva najväčší a určite i najhlasnejší dockovací systém pre Apple iPhone, iPod a iPad! Vo vnútri mega bedne sa ukrývajú dva 18” subwoofery, dva 12” stredobasy a dva titánové 1,75” výškové reproduktory, ktoré sú vraj schopné rozbiť pri plnom výkone i okná! Výrobca udáva celkový výkon až na 10 000 W! Necelých 320 kg ťažká hračka bude na trhu ku koncu roka za cenu okolo 30 tisíc USD. Výrobca však upozorňuje, že nad jeho kúpou by mali rozmýšľať len ľudia, ktorí majú dostatočne veľké dvere a poriadne veľkú obývačku.

 Behringer iNuke Boom

Foto: Behringer

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.