Reklama

Becker Z 11x a Z 21x: nové navigácie pre Slovensko odhalené!

Roman Calík

Známy výrobca autorádií a GPS navigácií Becker pripravuje aj pre Slovákov nové navigácie. Predstavené budú o niekoľko dní, my však poznáme podrobnosti už dnes.

Na budúci týždeň sa bude konať tlačová konferencia spoločnosti Milcom Slovakia, na ktorej sa dozvieme podrobnosti o nových modeloch Becker určených aj pre náš trh. Becker navigácie poznáte určite aj vďaka špeciálnym atraktívnym edíciam Ferrari. My však už dnes vieme, že v ponuke tentokrát pribudnú dve série GPS navigácií, konkrétne Becker Z 11x pre menej náročných užívateľov a Z 21x s pokročilými funkciami. Pôjde o nástupcov minuloročných sérií s označením Z 10x či Z 20x. Najväčším prekvapením je úplne nový navigačný softvér, ktorý dodala maďarská spoločnosť Nav N Go, konkrétne iGO primo – predstavené len nedávno. (Viac informácií o iGO primo nájdete po kliknutí na tento link)

Becker Z 112, Z 113 a Z 116

Navigácie série Z 11x sú veľmi dobre vybavené entry-level navigácie, ktoré ponúknu 4,3 palcový dotykový displej, 400 MHz procesor či 2 GB pamäť flash. Batéria bude mať kapacitu 1 200 mAh. Nebudete sa však musieť rozhodovať medzi lokálnymi mapami, trojica navigácií totiž ponúkne mapy celej Európy (41 krajín, NAVTEQ).

Becker séria Z 11x

Cenový rozdiel bude tvoriť rozdielna funkčná výbava. Zatiaľ, čo model Becker Z 112 za 189 € ponúkne 3D terén, ako aj ostatné modely, chýbať mu bude funkcia RDS-TMC s TMC anténou integrovanou v autonabíjačke. Tú totiž ponúkne Z 113-ka za 199 €. Najvybavenejší model Z 116 však okrem TMC bude mať i Bluetooth, aktívny držiak, alebo podporu Text-to-speech. Zaplatíte zaň 239 €.

Becker séria Z 21x

Becker Z 213, Z 215 a Z 217

Vyššie modely série Z 21x zaujmú už na prvý pohľad kvalitnejším telom a použitými materiálmi. Mali by byť aj rýchlejšie, keďže procesor je taktovaný na frekvenciu 533 MHz. Taktiež sa do nich zmestí viac dát, integrovaná pamäť ponúkne kapacitu 4 GB a bude rozšíriteľná pomocou microSD pamäťových kariet. Bluetoot či aktívny držiak bude samozrejmosťou a pribudne i 3D zobrazenie miest a budov. Zaujímavý však je najdrahší model Becker Z 217, ktorý za 339 € bude vybavený aj Truck atribútmi pre 15 krajín Európy. Tak čo, beriete?

Becker séria Z 21x

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.