Reklama

Bayan Audio Soundbook – Bluetooth, rádio a integrovaný mikrofón v jednom

Marek Šimunek

V našich končinách nie je britská spoločnosť Bayan Audio príliš známa. Možno sa to zmení príchodom Bluetooth reproduktora Soundbook, ktorý vďaka integrovanému mikrofónu môžete využívať aj ako bezdrôtové hadsfree.

Bayan Audio Sounbook

Reproduktor Soundbook od spoločnosti Bayan Audio skrýva v rozmeroch 160 x 88 x 38 mm a pri hmotnosti 530 gramov telo vytvorené z hliníku, takže by sa mal vyznačovať dostatočnou odolnosťou pri častom prenášaní. Jeho zvýšenú ochranu zabezpečí aj odolný kryt z balistického nylonu, ktorý zároveň slúži aj ako stojan. Po jeho odklopení sa reproduktor automaticky zapne a naopak po jeho zatvorení sa vypne.

Bayan Audio Sounbook

Soundbook je dobre vybavený aj po bezdrôtovej stránke. Základom je technológia Bluetooth 4.0, ktorá sa vyznačuje nižšou spotrebou energie a pre pohodlnejšie párovanie budete mať k dispozícii aj NFC. V tomto prípade poteší aj integrácia mikrofónu, takže môžete počas počúvania vašich skladieb hravo vybaviť aj hovor. Ak sa vám zunuje vaša hudba môžete využiť aj integrované FM rádio.

O napájanie sústavy dvojice integrovaných reproduktorov s výkonom 15 W sa stará integrovaná batéria, ktorá ponúka desať hodín výdrže. Nový reproduktor Bayan Audio Soundbook bude dostupný v dvoch farebných prevedeniach. Okrem elegantnej čierno – oranžovej farby si ho budete môcť za odporúčanú cenu 199 eur zakúpiť aj v strieborno – tyrkysovom farebnom vyhotovení.

Bayan Audio Sounbook

Foto: Bayan Audio

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.