Reklama

BatteryBox je malá, ale o to výkonnejšia externá batéria pre MacBook Air

Marek Šimunek

Nový MacBook Air sa už sám o sebe vyznačuje veľmi dobrou výdržou na jedno nabitie. Ponúkaných 12 hodín, ktoré sú navyše reálnou hodnotou bohate postačia väčšine používateľov. Ak by ste však na cestách potrebovali napríklad túto výdrž zdvojnásobiť, môžete siahnuť po externej batérii BatteryBox, ktorá svojou kapacitou 12 000 mAh pridá vášmu MacBooku Air ďalších 12 hodín výdrže. Navyše vďaka kompaktným rozmerom nezaberie na cestách ani veľa miesta vo vašej batožine.

BatteryBox

Spoločnosť Gbatteries, ktorá za externou batériou BatteryBox stojí tvrdí, že ich batéria vďaka unikátnej technológii poskytne rovnakú výdrž až po dobu piatich rokov, a to bez citeľnej degradácie kapacity batérie. Táto batéria by teda mala vydržať viac ako 3 000 nabíjacích cyklov a stále si udržať minimálne 96% svojej pôvodnej kapacity. Vďačiť za to môže BatteryBox unikátnej technológii BatteryOS, ktorá sa stará o inteligentné dobíjanie tejto batérie.

Okrem nabíjania MacBook Air, vďaka čomu získate ďalších 12 hodín prevádzky, zvládne pridať táto batéria šesť hodín MacBooku Pro, prípadne osem krát úplne nabiť váš iPhone. Samotná batéria je dobíjaná pomocou microUSB konektora a jej nabitie na 80% úroveň vraj trvá štyri a pol hodiny. Deväť hodín bude trvať nabitie na maximálnu kapacitu, ak použijete 1A adaptér, ktorý je často dodávaný najmä pri smartfónoch. Novinka by sa mala do predaja dostať v priebehu jesene, pričom už teraz si túto batériu môžete predobjednať na stránkach getbatterybox za 139 USD.

BatteryBox

Foto: Gbatteries

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.