Reklama

Basy, ktoré cítite doplnené o ANC, to sú Skullcandy Crusher ANC

Zdroj | skullcandy.com
Juraj Recký
Zdroj | skullcandy.com
Zdroj | skullcandy.com

Vývoj slúchadiel Skullcandy Crusher dospel do bodu, kedy si zaslúžia prívlastok ANC. Na sile basov nič nestratili, práve naopak.

Slúchadlá Crusher od spoločnosti Skullcandy nie sú úplnou novinkou. Výrobca tento model pravidelne vylepšuje. Keď Crusher prišli v roku 2013 na trh ich hlavnou charakteristikou boli silné basy. O tri roky neskôr sa slúchadlá rozlúčili s káblom a minulý rok ponúkli vylepšený zvuk, ktorý má mal ponúknuť „ultra realistický basový zážitok pre zmysly.“

Zdroj | skullcandy.com

Píše sa rok 2019 a z dielne Skullcandy vychádza model Crusher ANC. Ako zvuk s extrémne silnými basami je charakteristický aj pre tento model. Každá ušnica má 40 milimetrový menič, ktorý dokáže vytvoriť haptickú odozvu, vďaka čomu basy doslova cítite.  Basy si pre čo najväčší zážitok a svoju spokojnosť môžete nastavovať ako fyzickým tlačidlom, tak v aplikácii. Tá samozrejme zvládne upravovať zvuk celkovo. Výrobca pripomína, že si v aplikácii viete prednastaviť a uložiť hneď niekoľko zvukových profilov.

Hlavnou novinkou však je aktívne potlačenie okolitého ruchu, teda ANC. Technológia sama aktívne monitoruje okolie a prispôsobuje svoju práci tomu, aby vás čo najpríjemnejšie od okolitých ruchov oslobodila. Nechýba ani variácia na talkthru, teda možnosť okamžite deaktivovať ANC a zosilniť okolité ruchy pridržaním prstu na mušli. Toto využijete, ak chcete s niekym prehodiť pár rýchlych slov.

Zdroj | skullcandy.com

Na jedno nabitie slúchadla podľa výrobcu vydržia 24 hodín s aktívnym ANC. Nechýba rýchlo dobíjanie, vďaka ktorému získate 3 hodiny hrania už po 10 minútach nabíjania. Zábudlivejších poteší zapracovaný lokalizačný prívesok Tile. Slúchadlá stačí spárovať s aplikáciou Tile a vždy ich ľahko nájdete.

Skullcandy Crusher ANC sú už v predaji na stránke výrobcu, ktorý ich cenu stanovil na 319,99 amerických dolárov.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.