Reklama

Bang & Olufsen BeoSound 8: dockovacia stanica pre najnáročnejších

Dominik Fúsek

Dockovacích staníc na iPhone či iPod máme na trhu stále viac a viac, novinka s názvom BeoSound 8 si však s konkurenciou tak ľahko nespletiete. V nezanedbateľných rozmeroch novinka ponúka podporu všetkých známych iPodov, iPhonov a iPadu, kvalitný zvuk, štýlové prevedenie a v neposlednom rade medzi konkurenciu nezapadá ani vysokou cenou.

Bang & Olufsen BeoSound 8

Stále častejšie sa objavujú rôzne druhy hudobného príslušenstva pre iPod Touch a iPhone, naposledy sme vás informovali o rádiobudíkoch od TDK (TDK má nové príslušenstvo pre iPhony, no bez podpory iPhone 4?). Čo ale majitelia iPadov? Pre nich situácia s príslušenstvom nie je až taká ružová a napríklad hudobných doplnkov pre tento tablet na trhu veľa nenájdete. To už si ale všimla zvučná značka Bang & Olufsen a predstavuje svoju dockovaciu stanicu. Bang & Olufsen BeoSound 8 nielenže si rozumie so všetkými známymi druhmi iPodov (Touch, Nano, Shuffle, Clasic…), iPhonov (2G, 3G, 3GS, 4), ale môžete ho používať aj v kombinácii s iPadom. Kvôli tomu však stanica narástla do nezanedbateľných rozmerov (66.1 x 23.9 x 16.4 cm) a hmotnosti až 4,25 kg! To novinku predurčuje skôr na domáce používanie, než na časté prenášanie.

Bang & Olufsen BeoSound 8

Konštrukčným materiálom je plast v kombinácii s hliníkom. Pri produktoch spoločnosti Bang & Olufsen sme si zvykli na jedinečný štýl, výnimkou nie je ani BeoSound 8. Zladiť s dizajnom vašej izby ho môžete aj vďaka výberu jedného zo šiestich farebných vyhotovení (žlté, purpurové, čierne, biele, bledomodré, zelené), v balení nájdete aj stonaj na stôl a konzolu pre uchytenie na stenu. Aby ste mohli používať BeoSound 8 aj s inými zariadeniami, výrobca pridal štandardný USB konektor. Ako sme si zvykli, Bang & Olufsen si za výnimočný štýl a kvalitný zvuk necháva dobre zaplatiť. Novinka sa začne predávať ešte tento mesiac v USA, za cenu približne 780 €.

Bang & Olufsen BeoSound 8

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.