Reklama

Bang & Olufsen BeoPlay V1 za menej ako tri tisícky!

Zdroj | B&O
Marek Šimunek
Zdroj | B&O
Zdroj | B&O

Vo väčšine prípadov sme si zvykli na únik informácií o pripravovaných telefónoch, tabletoch, alebo notebookoch renomovaných značiek. Niekedy však môže potešiť aj informácia o pripravovanom rade televízorov, a to najmä ak sú označované prívlastkom lacnejšie. Podobne tomu je aj v prípade nového dieťaťa spoločnosti Bang & Olufsen s označením BeoPlay V1.

Bang Olufsen

Bang & Olufsen je dánskym renomovaným výrobcom audio produktov, s ktorými sa pomerne často stretneme v prémiových značkách automobilov. Dáni s Bang & Olufsen sa však okrem audia venujú aj TV. Pokiaľ však niekto z nás počuje spojenie Bang & Olufsen a TV istotne si predstavujeme prehnane drahé aj keď kvalitné audio zostavy a TV pre rozmaznávanie našich uší a očí v obývačkách. Príkladom môžu byť napríklad modely BeoVision 4-85, alebo BeoVision 12-65. Už počas medzinárodnej výstavy CES však dánska spoločnosť uviedla, že pripravuje rad televízorov BeoPlay, ktorý by mal byť najmä dostupný pre širokú verejnosť za prijateľnejšie ceny. Nové modely by mala spoločnosť predstaviť začiatkom mája tohto roku. Tak ako tomu už vo väčšine prípadov býva, nadšencom nové produkty nedajú pokoja a tak sa podarilo dánskemu serveru recordere.dk vysnoriť podrobnosti o pripravovanom rade B&O TV za prijateľnejšiu cenu.

Bang & Olufsen BeoPlay V1

Podľa uniknutých informácii by mali nové TV BeoPlay objaviť v dvoch prevedeniach. Konkrétne sa teda od 5. mája môžeme tešiť na B&O BeoPlay V1-32 a V1-40, pričom ako istotne správne predpokladáte posledná dvojica čísiel definuje uhlopriečku daného modelu. Z uniknutých fotiek udrie každému do očí veľký soundbar, ktorý je umiestnený priamo pod displejom novej TV s technológiou 5.1 surround. Vďaka nemu sa dá predpokladať vynikajúci zvukový prejav, na aký sme v prípade produktov B&O zvyknutý. Aj napriek tomu, že môžeme aj v tejto triede očakávať prémiové spracovanie, trošku neisto pôsobí oceľová konštrukcia stojanu pre nové modely BeoPlay V1, ktorá skôr pripomína konštrukciu stoličiek v základnej škole ako pevný stojan na TV. Chýbať samozrejme nebudú ani moderné technológie ako napríklad podpora DLNA alebo pätica HDMI portov, doplnená USB portom. Aj napriek tomu, že nové BeoPlay V1 budú patriť vrámci portfólia spoločnosti medzi lacné TV, ich predpokladané ceny na úrovni 2 399 € za model V1-32 a 2 899 € za model V1-40 nebudú znamenať, že nové Bang & Olufsen BeoPlay V1 nájdeme v každej jednej domácnosti na Slovensku.

 Bang & Olufsen BeoPlay V1

Zdroj: www.recordere.dk

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.