Reklama

Bang & Olufsen Beoplay Portal - unikátne riešenie pre všetkých hráčov

Zdroj | Bang & Olufsen
Michal Spiegel
Zdroj | Bang & Olufsen
Zdroj | Bang & Olufsen

Bang & Olufsen patrí medzi prémiových výrobcov audio systémov. S najnovším headsetom Beoplay Portal sa zameral na hráčov.

Dánska spoločnosť, ktorá bola založená v roku 1925 a je známa svojimi dizajnovými a kvalitnými audio produktmi, je tu s novým modelom headsetu, ktorému sa potešia všetci hráci.

Ide o novú edíciu, ktorá je plne kompatibilná s PC, konzolami PlayStation a tiež so smartfónmi. Znamená to, že hráči si budú môcť vybrať, na akej platforme chcú hrať a kvalitný zvuk z headsetu pôjde za nimi. Ide o nový trend v herných headsetoch, kde sa kladie dôraz na kompatibilitu a rýchle prepínanie medzi rôznymi zdrojmi hudby.

Po dizajnovej stránke ide o vydarený kúsok, ktorý vsadil na tradičný minimalizmus a hliníkový materiál.

Zdroj | Bang & Olufsen
Pozrite si

ZNAČKY | Bang & Olufsen – kráľ, ktorý panuje audio svetu viac ako 90 rokov

Headset Bang & Olufsen Beoplay Portal ponúka na jedno nabitie výdrž až 42 hodín. Headset tiež ponúka špeciálne mikrofóny, ktoré dokážu odhlučniť okolité ruchy a náušníky z pamäťovej peny.

Cez USB-C môžete headset využívať aj káblovo. Pre bezdrôtové pripojenie môžete využiť Bluetooth 5.1 s aptX kodekom. Slúchadlá ponúkajú 40 mm meniče s podporou Dolby Atmos. Frekvenčný rozsah je 20 – 22 000 Hz. Výrobca sľubuje výbornú kvalitu obohatenú o priestorový efekt a pocit hĺbky pri počúvaní hudby a hraní hier. Nabíjanie trvá iba 2 hodiny.

Zdroj | Bang & Olufsen

Bang & Olufsen Beoplay Portal sa predáva za cenu 499 € v čiernom, šedom a modrom farebnom spracovaní.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.