Reklama

Audio-Technica Bijoue: dokonalý partner pre dámy!

Števo Porubský

Japonský výrobca špičkových audio zariadení pre náročnejších nedávno predstavil zaujímavý produkt určený výhradne nežnému pokoleniu. Do šperkovnice vsadil kvalitný reproduktor, pridal 3,5 mm konektor a dve AAA batérie. Výsledok je model s priliehavým názvom Bijoue.

 Audio-Technica Bijoue

Audio-Technica Bijoue nájdete aj pod označením AT-SPF30. V tvare šperkovnice v diamantovom „looku“ je zasadený maličký 28 mm reproduktor s výkonom 600mW, ktorý ale dokáže bez problémov ozvučiť bežnú miestnosť. S rozmermi 78 x 74 x 37mm a hmotnosťou 105 gramov nepatrí k tým najmenším, no do kabelky ho, dámy, určite zmestíte. Na chod reproduktora postačia 2 AAA batérie, ktoré by mali vydržať až do 33 hodín hrania. K Bijoue pripojíte prakticky akékoľvek zvukové zariadenie – MP3 prehrávač, mobil, nahrávač atď. vďaka 3,5 mm audio konektoru.

 Audio-Technica Bijoue

Zaujímavosťou novinky je aj zrkadielko vo vnútri. Takto môžete mať hneď dve „zariadenia“ v jednom. Výrobca nezabudol na to, že sa vám páčia rôzne farby a v predaji bude reproduktor Bijoue v šiestich farbách: čiernej, bielo-ružovej, hnedej, zlatej, striebornej a ružovej. Cena novinky je na japonskom trhu 30 USD čo je približne 24 €. A prečo na japonskom? Pretože výrobca zatiaľ neoznámil, kedy bude Bijoue dostupný aj na tom našom, európskom trhu. Vďaka globalizácii však nie je problém si objednať túto šperkovnicu aj cez internet.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.