Reklama

ASUS ZenPad 3S 10 - nový zabijak iPadu?

Zdroj | mobilegeeks
Michal Spiegel
Zdroj | mobilegeeks
Zdroj | mobilegeeks

Na Taiwane bol predstavený nový tablet od ASUSu. Ide o 9,7 palcový ASUS ZenPad 3S 10. Pochváliť sa môže elegantným dizajnom, za ktorý by sa nemusel hanbiť ani konkurenčný iPad.

Pozrite si

ASUS ZenPad 10 (Z300CNL) – dostupný tablet s LTE

Zdroj | mobilegeeks

Z fyzických vlastností vás poteší kovové telo tabletu, ktoré bude vážiť len okolo 430 gramov a hrúbku bude mať niečo málo cez 7 mm.

Pozrite si

ASUS ZenPad 10: tablet s Qwerty klávesnicou a skvelým zvukom

Zdroj | mobilegeeks

Poďme sa bližšie pozrieť na špecifikácie. Rozlíšenie displeja bude mať krásnych 2048 x 1536. Vo vnútri nájdete procesor MediaTek MT8176 s dvoma ARM Cortex-A72 jadrami a štyrmi ARM Cortex-A53 jadrami.

Pozrite si

ASUS ZenPad 8.0: tablet s vymeniteľnými krytmi

O grafiku sa bude starať karta PowerVR GX6250. RAM pamäť bude mať 4 GB a Interná pamäť dosahuje príjemných 32 GB s podporou microSD karty (rozšírenie na 128 GB).

Zdroj | mobilegeeks

Ak uprednostňujete pri tabletoch stylus pero, ASUS ZenFone 3S 10 bude podporovať ASUS Z Stylus. Celý tablet bude poháňaný posledným Androidom 6.0

Batéria poteší svojou výdržou 5 900 mAh. Nabíjať ho budete pomocou podporovaného USB-C konektora a tablet bude navyše disponovať funkciou Qucik Charge 3.0 pre rýchlejšie nabíjanie.

Pozrite si

ASUS ZenFone 3 Deluxe – najrýchlejší telefón na svete?

Tešiť sa tiež môžete na podporu novšieho Bluetoothu 4.2 s ďalekým dosahom. Po zvukovej stránke bude mať tablet podporu DTS Audio. Nebudú chýbať duálne reproduktory v spodnej časti tabletu.

Zdroj | mobilegeeks

Na prednej strane tabletu navyše nájdete snímač odtlačku prstu. Nebudú chýbať ani dva fotoaparáty – predný 5 Mpx selfie foťák a zadný klasický 8 Mpx.

Zdroj | mobilegeeks

Z ďalších zaujímavých vychytávok by nemala chýbať podpora Miracast (prenos obrazu na TV cez Wi-Fi).

Dátum vydania tabletu je plánovaný na august, zatiaľ však len pre Taiwan. Cena by mala byť okolo 340 dolárov, čo je celkom sympatické číslo, keď si zoberieme, čo všetko v ňom nájdete.

Zdroj | mobilegeeks

Nový ASUS ZenPad 3S 10 vyzerá naozaj super a my už sa tešíme, keď dorazí na slovenský trh.

Pozrite si

Nové tablety ASUS ZenPad 8.0 a ZenPad 10 s MediaTekmi a Android 6.0

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.