Reklama

ASUS ZenBook Pro Duo ponúka brilantný displej a uľahčuje prácu stylusom

TECHBOX

Nadupaný ASUS ZenBook Pro Duo ponúka druhý displej ScreenPad Plus ako šikovný a užitočný pracovný nástroj. Zahanbiť sa však nedá ani hlavný displej. Prácu na oboch uľahčuje stylus.

Je celkom logické, že hlavný displej ASUS ZenBook Pro Duo musí byť excelentný. Bratsky konkurovať ScreenPad Plus totiž nie je jednoduché. Sekundárny displej má silný wow efekt, no najmä je plnohodnotným pracovným priestorom.

15,6-palcový hlavný displej ZenBook Pro Duo má charakteristiku 4K NanoEdge OLED HDR. Úchvatný dotykový OLED displej ponúka ultra živé farby a tmavé tóny sú skutočná temnota. Že nejde len o emočne vyhrotenú charakteristiku dokazuje 100 % rozsah gamutu DCI-P3.

Pozrite si

ASUS ZenBook Pro Duo má dva displeje, ktoré vás totálne prekvapia

Ak doplníme, že hlavný displej má rozlíšenie 3 840 x 2 160 pixlov, tak nie je pochýb o tom, že zobrazovacia plocha bez problémov ulahodí aj náročným tvorcom mediálneho obsahu. Naviac má displej až 89 percentný pomer k telu notebooku. Toto pokrytie pripomína vizuálne príjemný rám po obvode.

Farebný priestor DCI-P3 je často používaný vo filmovom priemysle pre väčší rozsah možných farieb a je stále viac preferovanou voľbou kreatívnych profesionálov. Využiť tento farebný potenciál sa dá využiť aj vďaka použitej grafike NVIDIA GeForce RTX 2060 hernej triedy poháňanú architektúrou NVIDIA Turing. Táto herná grafika umožňuje vychutnať si silu Ray Tracing pre dokonalý vizuálny realizmus.

Možnosti a pohodlnosť práce s ASUS ZenBook Pro Duo podporuje pribalený kreatívny stylus. Pracovať ním viete na oboch displejoch, teda ako na hlavnom, tak sekundárnom ScreenPad Plus.

ScreenPad Plus je na prácu so stylusom doslova ergonomicky ideálny a absolútne návykový. Zapisovať si počas práce poznámky a nápady budete vďaka stylusu pohodlné a prirodzené akoby ste písali na papier. O komfort sa postará prémiovo pôsobiaca podložka dlaní, ktorá je rovnako súčasťou balenia.

Benefity stylusu uľahčia prácu všetkým kreatívcom, no nie len im. Vďaka presnému a okamžitému reagovaniu na dotyky pera si ho obľúbia aj technici, ktorí sa pre tento notebook rozhodnú. Výhody úprav prezentácií, vpisovaie poznámok do dokumentov, či návrhov snáď ani netreba pripomínať. Stylus v kombinácii s ASUS ZenBook Pro Duo je skutočne ideálnym riešením pre umeleckých freelancerov, pedantných technikov, ale aj manažérov.

Ak sa vám ASUS ZenBook Pro Duo (UX581GV) so špičkovým displejom a unikátnou technológiou ScreenPad Plus páči, nájdete ho v predaji na našom trhu už od 2 999 eur v elegantom Celestial Blue prevedení. Navyše už o týždeň vám predstavíme ďalšie novinky notebooku. Sledujte nás.

Článok bol pripravený v spolupráci so spoločnosťou ASUS Slovensko.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.