ASUS otvoril na Slovensku nový stánok s rozlohou takmer 30m2

ZDROJ | ASUS

ASUS oficiálne otvoril na Slovensku svoj nový stánok s rozlohou takmer 30 m2. Podľa spoločnosti je natoľko unikátny, že nemá obdobu v Česku a ani na globálnej úrovni. Pozrieť a vyskúšať si v ňom môžete najnovšie a najzaujímavejšie novinky značiek ASUS a ROG.

Nový stánok sa nachádza na druhom poschodí v Alza showroome v novootvorenom nákupnom centre Nivy, priamo nad novou autobusovou stanicou v Bratislave. Rozdelený je na lifestylovú časť, kde nájdete produkty značky ASUS a hernú časť, kde sa nachádzajú produkty značky ROG a ASUS TUF Gaming.

ZDROJ | ASUS

V oboch častiach majú svoje zastúpenie prakticky všetky série výrobcu od prémiovejších modelov Zenbook cez obľúbenú sériu Vivobook až po profesionálne modely ExpertBook a spomínané herné počítače ROG a TUF Gaming. V novom stánku však nechýbajú ani produkty komponentovej divízie.

ZDROJ | ASUS

V ASUS časti si môžete obzrieť aj vlajkový model Zenbook Pro Duo 15 OLED (UX582) vybavený dvomi displejmi alebo kompaktný konvertibilný notebook Zenbook Flip S OLED (UX371). Nové modely s OLED displejmi nechýbajú ani v zóne Vivobook, kde nájdete aj nový Vivobook 15 OLED (K513).

ZDROJ | ASUS

V hernej zóne zas nechýbajú ani novinky ako ROG Zephyrus G14 (GA401) či ROG Zephyrus M16 (GU603), ktorý sme mali možnosť spolu s taktiež prítomným modelom ROG Flow X13 (GV301) testovať aj v našej redakcii. V hernej zóne takisto nájdete aj herné monitory a Wi-Fi routery.

ZdrojTlačová správa

Komentáre k článku