Reklama

ASUS nám v Prahe ukázal svoje dve najväčšie novinky zo sveta notebookov [video]

Michal Sobek, Roman Calík

Spoločnosť ASUS nám priamo v Prahe ukázala budúcnosť svojich dvoch obľúbených sérií notebookov, a to konkrétne ASUS Zenbook S 16 a ASUS ProArt P16.

Aj keď sú novinky pre úplne odlišné skupiny používateľov, majú však spoločné elegantné kovové telo, 16-palcový dotykový OLED displej a vysoký výkon pod taktovkou procesorov od AMD.

ASUS Zenbook S 16 mieri na fanúšikov tejto série, ale aj na tých, ktorí chcú mať veľký displej, ale zároveň v tenkom a ľahkom tele. Toto im novinka do bodky splní.

Obsah pokračuje pod reklamou

K tomu pridá šesticu reproduktorov a aj plnú paletu tých najdôležitejších konektorov. Batéria disponuje kapacitou 75 Wh a k dispozícii je 65-wattové nabíjanie.

ASUS ProArt P16 je zase určený pre kreatívne duše, ktoré ocenia jeho stále veľmi elegantný dizajn, ale hlavne vysoký výkon a až 4K OLED dotykový displej, na ktorom bude vidieť aj ten najmenší detail.

Nebol by to však ASUS ProArt, keby nemal už priam ikonický prvok s názvom DialPad. Pomocou neho sa nastavuje primárne hlasitosť a jas displeja, ale v kreatívnych aplikáciách sa využije jeho potenciál na maximum. Viac sme sa novinkám venovali v samostatnom článku.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.