Reklama

Asus EeeTop ET2400: nová, výkonná, moderná a dobre vyzerajúca séria

Drahomír Piok

Určite je užitočné vlastniť tzv. All-in-One PC, pretože šetrí  miesto, je kompaktný a má dostačujúci výkon. Asus ET2400 ponúka 23,6“ Full HD LCD displej a jeden model novej série sa dokonca môže pochváliť aj 3D. Nová séria EeeTop je vybavená najnovšími technológiami i jednou exkluzívnou, ktorá zvyšuje takt procesora jedným kliknutím.

 Asus EeeTop ET2400

Názov All-in-One PC znamená to, že výrobca všetky komponenty, ktoré sú bežne v PC skrinke, vložil do krytu monitora. Displej má u všetkých modelov novej série uhlopriečku 23,6“ s Full HD rozlíšením (1 920 x 1 080 b.) a dotykovou plochou. Celkovo výrobca predstavil sedem rôznych modelov, v ktorých nájdete procesory od Intelu alebo od Advanced Micro Devides (AMD) a to s integrovanou alebo dedikovanou grafickou kartou. Pre najnáročnejších je tu model ET2400 XVT s procesorom Intel Core i7 (1,73 GHz) a s podporou 3D (Nvidia Vison) a 120 Hz 3D displejom. Ostatné modely si vystačia s Pentium Dual-Core, AMD Athlon X2 alebo Intel Core i3 a i5. Úložné kapacity pevných diskov s 7 200 ot/min. sú 320 GB, 500GB alebo aj 1TB.

 Asus EeeTop ET2400

Technológie od Asusu, ktoré majú zvýšiť kvalitu v EeeTopu sú Sonic Master a Super Hybrid Engine. SonicMaster je hardvérové, ale aj softvérové riešenie 5.1-kanálového zvuku, u ktorého minimalizuje skreslenie a zvyšuje kvalitu, ako hlbšie basy alebo čistejšie výšky. Asus Super Hybrid Engine zvyšuje výkon procesora až o 15%. Možnosti pripojenia sú vynikajúce s Bluethooth 3.0 pre 10x rýchlejší prenos súborov, USB 3.0 pre 8-krát rýchlejšiu synchronizáciu. Wi-Fi sa však v špecifikáciách nikde nespomína. Všetkých sedem modelov je vybavených 2 GB RAM s možnosťou rozšírenia do 8 GB. Pre milovníkov multimédií sú niektoré modely vybavené aj Blu-ray mechanikou, TV tunerom (DVB-T) a HDMI výstupom a prípravou montáže na stenu. Cena ani informácie o dostupnosti nie sú ešte k dispozícií, typicky ich Asus oznámi tesne pred spustením predaja.

Asus EeeTop ET2400

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.