Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Asus EeeTop ET2400: nová, výkonná, moderná a dobre vyzerajúca séria

Asus EeeTop ET2400: nová, výkonná, moderná a dobre vyzerajúca séria
Drahomír Piok
Asus EeeTop ET2400: nová, výkonná, moderná a dobre vyzerajúca séria

Určite je užitočné vlastniť tzv. All-in-One PC, pretože šetrí  miesto, je kompaktný a má dostačujúci výkon. Asus ET2400 ponúka 23,6“ Full HD LCD displej a jeden model novej série sa dokonca môže pochváliť aj 3D. Nová séria EeeTop je vybavená najnovšími technológiami i jednou exkluzívnou, ktorá zvyšuje takt procesora jedným kliknutím.

 Asus EeeTop ET2400

Názov All-in-One PC znamená to, že výrobca všetky komponenty, ktoré sú bežne v PC skrinke, vložil do krytu monitora. Displej má u všetkých modelov novej série uhlopriečku 23,6“ s Full HD rozlíšením (1 920 x 1 080 b.) a dotykovou plochou. Celkovo výrobca predstavil sedem rôznych modelov, v ktorých nájdete procesory od Intelu alebo od Advanced Micro Devides (AMD) a to s integrovanou alebo dedikovanou grafickou kartou. Pre najnáročnejších je tu model ET2400 XVT s procesorom Intel Core i7 (1,73 GHz) a s podporou 3D (Nvidia Vison) a 120 Hz 3D displejom. Ostatné modely si vystačia s Pentium Dual-Core, AMD Athlon X2 alebo Intel Core i3 a i5. Úložné kapacity pevných diskov s 7 200 ot/min. sú 320 GB, 500GB alebo aj 1TB.

 Asus EeeTop ET2400

Technológie od Asusu, ktoré majú zvýšiť kvalitu v EeeTopu sú Sonic Master a Super Hybrid Engine. SonicMaster je hardvérové, ale aj softvérové riešenie 5.1-kanálového zvuku, u ktorého minimalizuje skreslenie a zvyšuje kvalitu, ako hlbšie basy alebo čistejšie výšky. Asus Super Hybrid Engine zvyšuje výkon procesora až o 15%. Možnosti pripojenia sú vynikajúce s Bluethooth 3.0 pre 10x rýchlejší prenos súborov, USB 3.0 pre 8-krát rýchlejšiu synchronizáciu. Wi-Fi sa však v špecifikáciách nikde nespomína. Všetkých sedem modelov je vybavených 2 GB RAM s možnosťou rozšírenia do 8 GB. Pre milovníkov multimédií sú niektoré modely vybavené aj Blu-ray mechanikou, TV tunerom (DVB-T) a HDMI výstupom a prípravou montáže na stenu. Cena ani informácie o dostupnosti nie sú ešte k dispozícií, typicky ich Asus oznámi tesne pred spustením predaja.

Asus EeeTop ET2400