Reklama

Asus B1M: prenosný bezdrôtový projektor so svietivosťou 700 lúmenov

Marek Šimunek

Spoločnosť Asus predstavila prenosný bezdrôtový projektor, ktorý dokáže prostredníctvom Wi-Fi siete premietať fotografie a videá zo smartfónov. Pre zobrazenie obrazu sa pritom používa LED svetelný zdroj so svietivosťou 700 lúmenov.

Asus BM1

Asus B1M je prenosný projektor, ktorý sa vďaka svojim rozmerom 175 x 138 x 44,5 mm a hmotnosti 900 gramov hodí najmä na časté prenášanie. Vaše filmy, fotografie a rôzny iný obsah si tak môžete pozrieť nielen na pracovných stretnutiach, ale aj s priateľmi napríklad na chate. Asus sa v prípade svojho nového projektoru chváli aj ekologickým svetelným LED zdrojom, ktorý neobsahuje ortuť a jeho jas je 700 lúmenov. Pritom by mala byť jeho životnosť na úrovni 30 tisíc hodín.

Asus BM1

Maximálne podporované rozlíšenie je v prípade B1M 1 280 x 800 pixlov na uhlopriečke 51“. Konektorová výbava novinky zahŕňa okrem HDMI a VGA portu aj USB port a slot pre microSD kartu. V prípade, že budete pozerať videá, sa o zvuk postará dvojica 2W reproduktorov s technológiou Asus SonicMaster. Cena nového prenosného projektora Asus BM1 je na úrovni 549 €.

Asus BM1

Foto: Asus

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.