Reklama

Asus 3D monitor a Blu-ray: výbavička tretej dimenzie

Roman Calík

Ak máte chuť na 3D zážitok z hrania hier či sledovania filmov, nemusíte si hneď kupovať nový 3D notebook či 3D televízor. Stačí vám upgrade vášho PC.

Asus 3D BW-12B1LT

Asus ešte počas výstavy Computex 2010 uviedol množstvo 3D produktov, z ktorých rozhodne stojí za zváženie práve dvojica nového 3D LCD monitora a 3D Blu-ray mechaniky. Asus VG236H 3D je monitor, ktorý dokáže ponúknuť dvojnásobnú obnovovaciu frekvenciu 120 Hz a 2 ms odozvu. Vďaka aktívnym okuliarom NVIDIA a technológii NVIDIA 3D Vision tak získate plnohodnotný 3D monitor pre hranie hier či videí v 3D. Zaujímavé sú i ďalšie parametre. Monitor má totiž uhlopriečku 23-palcov, ponúkne Full HD rozlíšenie (1920×1080 bodov) a kontrastný pomer až 20 000:1. Konektivita je taktiež slušná, využiť môžete totiž dva DVI vstupy či HDMI konektor.

Asus 3D VG236H LCD

Plnohodnotný 3D Blu-ray film by ste si však bez 3D Blu-ray mechaniky prehrali ťažko, preto Asus ponúkne aj takýto kus do vášho počítača. Asus BW-12B1LT je 3D Blu-ray mechanika s možnosťou prehrávania 3D diskov, nahrávania dát na Blu-ray rýchlosťou 12x, avšak čo určite oceníte, je možnosť konverzie 2D obsahu do 3D. Pre konverziu stačí slačiť len jedno tlačidlo na mechanike. Ceny ani presný termín uvedenia produktov na trh žiaľ zatiaľ nepoznáme.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.