Arlo predstavilo bezpečnostnú kameru s LED svetlometom

ZDROJ | Arlo

Smart bezpečnosť je dnes neodmysliteľnou súčasťou spotrebnej elektroniky. Preto ani spoločnosť Arlo nechýba na CES 2020.

Bezpečnostnú kameru Arlo Pro 3 sme vám predstavili v septembri 2019. Arlo na tomto modeli postavilo novinku, ktorá je vybavená obrovským LED svetlometom.

ZDROJ | Arlo

Arlo Pro 3 Floodlight nahráva video v kvalite 2K HDR a má šošovku so zorným uhlom 160 stupňov. Nočné zábery dokáže ponúknuť tradične čierno-biele, ale aj plne farebné. Zvuk prenáša obojsmerne, teda sa dá použiť aj ako vrátnik, zabudovanú sirénu prirovnáva výrobca k siréne uporňujúcej na požiar.

Obrovské LED svetlo je vybavené snímačom okolitého svetla, teda sa zapína len v noci. Svetlo reaguje na pohyb, ale viete ho spustiť aj manuálne. Arlo ako príklad využitia používa svetlo nad garážovú bránu, čím získate akési all-in-one riešenie. Napájanie je možné ako zo siete, tak vstavanou batériou.

ZDROJ | Arlo

Citlivosť na okolité svetlo sa dá nastaviť,, rovnako ako či má svetlo svietiť, blikať alebo pulzovať. Čo nemusí byť práve príjemný zážitok pre náhodných okoloidúcich, naopak v kombinácií so sirénou ide o zaujímavé bezpečnostné riešenie. Kompatibilita s Arlo Smart, ktoré funguje na báze mesačného predplatného a ponúka, napríklad, clodové úložisko, detekciu objektov alebo inteligentné, je samozrejmosť, ako u iných Arlo výrobkov.

Arlo Pro 3 Floodlight príde na trh počas jari 2020 a cena je predbežne stanovená na 249,99 amerických dolárov.

ZdrojArlo

Komentáre k článku