Reklama

Apple v rámci streamingovej služby ponúkne obsah zdarma pre verných zákazníkov

Zdroj | Apple
Michal Spiegel
Zdroj | Apple
Zdroj | Apple

Už nejaký ten piatok sa hovorí o tom, že spoločnosť Apple chystá vlastnú streamingovú službu. Najnovšie sa objavili informácie, že Apple ponúkne niektorý obsah zdarma pre majiteľov ich zariadení.

Ak vlastníte iPhone, MacBook či iPad, určite ste si zvykli na to, že okrem vysokej ceny za zariadenie dostanete zdarma iba aktualizácie operačného systému a za ostatné služby ako napríklad Cloud či aplikácie si musíte zaplatiť.

Zdá sa, že spoločnosť Apple sa konečne rozhodla odvďačiť svojim verným zákazníkom a na svojej pripravovanej streamingovej službe ponúkne obsah zdarma práve pre majiteľov jabĺčkových zariadení.

Zdroj | Apple
Pozrite si

10 top noviniek nového Apple macOS Mojave

Digitálna služba od Apple by mala kombinovať vlastný obsah s obsahom z rôznych televízií. Služba bude založená, podobne ako konkurencia, na mesačných poplatkoch.

Tvorba, na ktorej sa bude podieľať priamo Apple bude zadarmo pre tých, ktorí vlastnia niektoré z Apple produktov – iPhone, iPad, Mac či Apple TV.

Služba by mala byť dostupná cez televíznu aplikáciu a okrem vlastných relácií budete mať prístup aj k obsahu z ostatných služieb ako napríklad HBO či Starz. Znamená to, že obsah bude dostupný v rámci jednej aplikácie a používatelia tak nemusia sťahovať a prepínať medzi viacerými službami.

Zdroj | Apple
Pozrite si

Kedy bude EKG v Apple Watch dostupné aj v Európe?

Spoločnosť Apple momentálne pracuje na viac ako desiatich vlastných televíznych show, ktoré majú byť zamerané pre široké publikum. Hovorí sa, že Apple na originálny obsah v tomto roku investoval miliardu dolárov. Jedna z nich už beží na internete – Carpool Karaoke: The Series.

Spustenie streamingovej služby od Apple je plánované na začiatok roku 2019, takže informácií o seriáloch a reláciách, ktorých sa od Apple dočkáme, bude iba pribúdať.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.