Apple streamovacia služba Apple TV+ sľubuje silné mená filmového priemyslu

Konečne sme sa dočkali. Spoločnosť Apple predstavila svoju dlho-očakávanú streamovaciu službu Apple TV+. Tá ponúka originálny obsah so silnými menami.

https://www.youtube.com/watch?v=RrdbT4hpwBk

Streamovacia služba od Apple ponúkne viacero originálnych seriálov a vlastných show, ktoré lákajú na slávne mená vo filmovom svete.

Pozrite siApple začalo opäť predávať iPhone SE!

Hlavnou tvárou služby sa stal Steven Spielberg, čo je celkom zaujímavé, keďže tento svetoznámy režisér je známy svojou tvrdou kritikou Netflixu za to, že sa Netflix filmy nominovali na Oscara. Spielberg pre Apple TV+ predstavil svoj sci-fi projekt Amazing Stories, ktorého pôvodná verzia bežala v amerických televíziách v 80. rokoch.

Novú službu spropagovali tiež také mená ako režisér Ron Howard a J. J. Abrams. Z herečiek uviedli svoju The Morning show Jennifer Aniston a Reese Witherspoon.

Ďalším projektom je fantasy seriál See s hercom Jasonom Momoa, ktorý ponúka zaujímavú myšlienku sveta, kde ľudia stratili zrak. Tvárou a hlasom Apple TV+ bude aj známa moderátorka talkshow Oprah Winfrey.

Čo sa týka ceny predplatného, Apple bližšie informácie zatiaľ neprezradil. Služba Apple TV+ bude dostupná vo viac ako 100 krajinách už tohtoročnú jeseň. Tento rok bude v znamení súboja video streamovacích služieb kvôli nárastu hráčov. Okrem Netflixu, HBO Go a Amazon Prime tak o zákazníka bude musieť bojovať aj Apple a chystaná streamovacia služba od Disney.

Pozrite siApple má nové slúchadlá AirPods, konečne majú bezdrôtové nabíjanie

Spoločnosť Apple tiež aktualizovala službu Apple TV, kde pribudlo nové rozhranie a tiež funkcia Apple TV Channels, v rámci ktorej si môžete vybrať, ktoré kanály budete pozerať a za ktoré budete platiť. Služba tiež integruje viac ako 150 streamovacich služieb ako Amazon Prime, HBO či Hulu. Služba bude dostupná od mája na iPhonoch, iPade a tiež na Macoch a Smart TV. Služba sa tiež má rozšíriť do viac ako 100 krajín. Práve v rámci Apple TV bude dostupná aj služba Apple TV+.

Apple tiež predstavil viacero nových projektov ako napríklad hernú streamovaciu službu Apple Arcade či kreditnú kartu Apple Card.

ZdrojApple

Komentáre k článku