Reklama

Apple iPhone 4G: ucelený dizajn ukrývajúci procesor A4?

Marek Šimunek

Aj napriek tomu, že si Apple informácie o svojich pripravovaných produktoch prísne stráži, nie je v prípade nástupcu iPhone 3GS až tak úspešný. Na vietnamskom fóre sa totižto objavili nové fotografie pripravovaného modelu Apple iPhone, o ktorom sme písali v našom predchádzajúcom článku.

iPhone 4G

Na rozdiel od fotiek prvej uniknutej predprodukčnej vzorky iPhonu štvrtej generácie, je na týchto obrázkoch zreteľne na zadnej strane vidieť kapacitu iPhonu 16 GB namiesto pôvodných znakov XX GB. Na niektorých obrázkoch je vidieť iPhone zapnutý pravdepodobne v niektorom z testovacích režimov, ktoré sme mohli vidieť už na dávnejšie uniknutých produktoch spoločnosti Apple. Na spodnej časti chýbajú otvory pre skrutky spájajúce jednotlivé časti telefónu, ktoré boli na predchádzajúcich fotografiách badateľné. Takisto celkovo čistejší dizajn by mohol nasvedčovať, že sa jedná o novšiu verziu prototypu.

iPhone 4G

Podľa neoverených informácií majiteľ zaplatil za prototyp cenu 4 000 $. Po rozobratí jednotlivých častí telefónu je na jednej z fotografií vidieť procesor, ktorý je označený logom Apple. Podľa dohadov by sa malo jednať o nový procesor z dielne Apple s označením A4, ktorý bol prvý krát predstavený v iPade. Je len na vás či veríte pravosti tohto prototypu, ale pravdu sa dozvieme pravdepodobne 7. júna, kedy začína vývojárska konferencia WWDC10. Tu by mohla byť predstavená aj štvrtá generácia Apple iPhone a uvoľnená nová verzia iPhone OS 4.0 pre verejnosť.

iPhone 4G

zdroj: www.engadget.com

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.