Reklama

Apple iPhone 4 ponúkne T-Mobile už tento piatok!

Roman Calík

Nový iPhone sa k nám dostane skôr, ako sme očakávali. Pripravte si peňaženky, iPhone 4 tu máme už zajtra.

Apple iPhone 4

Apple iPhone 4 k nám príde už zajtra, t.j. 27. augusta 2010. Ako prvý ho ponúkne mobilný operátor T-Mobile, ktorý zverejnil už aj aktuálny akciový cenník telefónu pre program iTariff. Apple iPhone 4 k nám teda dorazí skôr, ako sa očakávalo. Predbežne sa totiž hovorilo o termíne ku koncu septembra. Pravdepodobne sa okrem mobilného operátora T-Mobile objaví v rovnaký deň aj v ponuke Orangeu. Bolo tomu rovnako aj pri uvedení úplne prvého iPhonu na slovenský trh.

Apple iPhone 4 má nový vzhľad, pričom najväčšími novinkami sú špičkový Retina displej s rozlíšením až 960 x 640 bodov. Taktiež poteší videotelefonovanie, multitasking či nahrávanie HD videa. Nový je i procesor Apple A4 a samozrejme operačný systém iOS 4.0. Aby ste si užívali všetky funkcie naplno, vylepšená bola i batéria, ktorá ponúkne vyššiu kapacitu.

Apple iPhone 4

A aké budú dotované ceny?

Verzia iPhone/cena

iTariff 150

iTariff 300

iTariff 600

iPhone 4 16GB

329 €

179 €

29 €

iPhone 4 32GB

409 €

279 €

129 €

 “27. august tohto roka je ďalším míľnikom v histórii našej spoločnosti vďaka príležitosti uvedenia veľmi očakávanej novinky od Apple na slovenský trh. Sme radi, že prinesieme iPhone 4 s našimi špeciálnymi iTariffmi i veľmi úspešnými programami Podľa seba, pri ktorých si naši zákazníci môžu sami vyskladať vlastný program s niekoľkými GB dát, stovkami SMS či tisíckami minút pre najlepšie využitie novinky. Naša 3G sieť je navyše rozširovaná každý mesiac, takže čoraz viac zákazníkov bude môcť naplno pracovať i zabávať sa s novým smartfónom od Apple so všetkými jeho unikátnymi vlastnosťami i fantastickým vizuálnym prevedením,“ uviedol Milan Vašina, výkonný riaditeľ pre marketing, predaj a služby zákazníkov spoločnosti Slovak Telekom.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.