Reklama

Apple App Store má vlastnú stránku na Facebooku

Marek Šimunek

Sociálnu sieť Facebook asi nie je nutné nikomu predstavovať, rovnako ako fakt, že jej vplyv stále rastie a je aj veľmi dobrým priestorom na reklamu. Tieto skutočnosti si uvedomuje aj spoločnosť Apple, ktorá spustila vlastné stránky na tomto svetovo známom serveri.

 AppStore na Facebooku

Stránky okrem iného ponúkajú plnohodnotné prehliadanie a vyhľadávanie v najväčšom obchode s aplikáciami pre iPhone a iPod Touch. V záložke „Featured“ môžete vidieť celosvetovo najobľúbenejšie aplikácie s filtrovaním platených aplikácií alebo tých čo sú zdarma v rôznych kategóriách. Získate tak všetky potrebné informácie ako v iTunes, ale všetko je umiestnené na stránkach Facebooku. Priamym linkom „Get App“ si môžete aplikáciu prezrieť a prípadne aj zakúpiť a stiahnuť. Zaujímavou je aj funkcia „Share“, ktorá umožní zdieľať vaše obľúbené aplikácie s priateľmi alebo umiestniť ich na vašej nástenke.

 AppStore na Facebooku

Spoločnosť Vitrue stojaca za týmto projektom tvrdí, že stránky na Facebooku sú postavené na rovnakom základe ako stránky iTunes Preview alebo program iTunes samotný a v budúcnosti chce pridať nové funkcie pre zdieľanie a vyhľadávanie aplikácií. Stránky App Store na Facebooku sú novou možnosťou ako si vymieňať informácie a skúsenosti s rôznymi aplikáciami pre váš iPhone alebo iPod Touch.

AppStore na Facebooku

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.