Reklama

Appka na fotke nahradí vášho/vašu ex. Vymeníte ho za psa alebo červenú vlajku?

Zdroj | Picsart
Michal Sobek
Zdroj | Picsart
Zdroj | Picsart

O nástroji Picsart ste už možno počuli. Ide o technologickú spoločnosť so sídlom v Miami na Floride, ktorá vyvíja sadu online aplikácií na úpravu fotografií a videa. Po novom prišla s nástrojom, ktorý vymaže vášho ex partnera či partnerku z fotky a nahradí ho iným predmetom.

Nástroj má príznačný názov AI Replace My Ex. Je to jednoduché a dá sa to urobiť za pár sekúnd bez toho, aby boli potrebné nejaké dizajnérske zručnosti. Zdá sa, že aktuálne táto funkcia funguje len na zariadení s operačným systémom iOS, ale pridanie aj do Androidu by mala byť otázka nasledujúcich týždňov.

Obsah pokračuje pod reklamou

Postup je teda veľmi jednoduchý. Prvým krokom je stiahnutie aplikácie Picsart priamo z App Store. Po otvorení stačí stlačiť tlačidlo + v spodnej časti obrazovky. Následne stačí do aplikácie nahrať fotku, kde chcete vášho ex partnera/partnerku nahradiť.

Prejdite na Kresliť na paneli s nástrojmi v dolnej časti obrazovky a vyberte AI Replace. Prečistite osobu, ktorú chcete nahradiť a klepnite na Nahradiť AI. Opíšte slovami, čím by ste chceli danú osobu nahradiť a vyberte Generovať obrázok.

Daná osoba sa na obrázku vymaže a nahradí sa niečím vami zvoleným. Môže ísť pokojne o psa, mačku, červenú vlajku, bagetu, hada a o mnoho ďalšieho, čo vám len napadne. Stiahnite si obrázok do zariadenia a máte hotovo.

Aplikácia Picsart

Každý používateľ dostane len obmedzený počet bezplatných pokusov, takže svoje náhrady používajte rozumne. Picsart tiež vyzýva, aby ste sa o svoje výtvory podelili na sociálnych sieťach pomocou hashtagu #heypicsart a #picsartai. Aplikácia PicsArt patrí medzi 20 najsťahovanejších aplikácií na svete s viac ako 150 miliónmi aktívnych používateľov mesačne.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.