Reklama

App in the Air - šikovný asistent pre vaše cesty lietadlom

Zdroj | AITA LIMITED
Stanislav Vinc
Zdroj | AITA LIMITED
Zdroj | AITA LIMITED

Aplikácia App in the Air je určená pre príležitostných, ale aj pravidelných cestujúcich leteckou dopravou, ktorí chcú mať celú cestu pod kontrolou – od rezervácie letenky, až po úspešné pristátie.

S leteckou dopravou sú vždy spojené viaceré veci, na ktoré nesmiete pred odletom zabudnúť. Máte všetko zbalené? Urobili ste už online check-in? A čo poistenie, ubytovanie a potrebné doklady? Samozrejme, toto všetko by ste si mohli zapísať do pripomienok, kalendára alebo poznámok. Mať však všetko pokope je oveľa praktickejšie.

Aplikácia App in the Air vám ponúkne na jednom mieste všetko, čo by ste mohli k vášmu letu potrebovať. Začína to už pri prvom spustení, pri ktorom môžete aplikácii udeliť prístup k vaším mailom. Aplikácia tak bude môcť automaticky importovať vaše rezervácie letov a hotelov priamo do vášho zoznamu ciest.

Nemusíte to však robiť, informácie môžete do aplikácie zadať aj ručne. V prípade verzie pre iOS dokonca môžete použiť aj anonymné prihlasovanie cez novú službu Sign in with Apple, ktorá dokáže skryť vašu emailovú adresu. Majitelia Apple Watch ocenia aj výbornú aplikáciu pre hodinky.

Keď už ste do aplikácie vložili let (automaticky alebo manuálne), po kliknutí naň uvidíte odpočet do check-inu a po jeho uplynutí následne aj do boardingu, teda nástupu do lietadla. Ak už budete poznať vašu bránu, môžete ju do aplikácie pridať tlačidlom Report gate. Túto informáciu následne uvidia aj ostatní používatelia, ktorí budú letieť rovnakým letom ako vy. Rovnako ich môžete informovať aj o prípadnom meškaní.

Do karty letu si môžete pridať aj vašu letenku, doklad o poistení, rezerváciu ubytovania alebo prenájom vozidla v mieste pristátia. Ak by ste niektorú z týchto vecí ešte nemali, vybaviť ju môžete priamo cez aplikáciu App in the Air.

Pozrite si

AKO nájsť stratený iPhone, iPad alebo Mac, ak nie je pripojený k internetu?

V rámci aplikácie môžete budovať aj vlastný cestovateľský profil, v ktorom uvidíte počet prelietaných kilometrov, navštívených letísk, krajín alebo využitých leteckých spoločností. Na tomto mieste môžete mať združené aj vaše vernostné karty a ak máte radi gamifikáciu, oceníte aj prítomnosť odznakov, ktoré dostanete za každú navštívenú krajinu alebo splnenú úlohu.

Aplikácia App in the Air je sama o sebe bezplatná, no ak by ste chceli získať upozornenia v reálnom čase, upozornenia cez SMS, možnosť zasielania upozornení vašej rodine alebo automatický check-in, budete si musieť zakúpiť prémiové členstvo. Na výber máte 12-mesačné členstvo za 31,99 €, alebo celoživotné členstvo za 54,99 €. Vyskúšať si ho môžete na 14 dní bezplatne.

Stiahnuť aplikáciu

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.