Reklama

Aplikácie HERE pre všetky smartfóny s Windows Phone 8, no nie zadarmo

Števo Porubský

 HERE Drive

Pamätáte si na oznámenie Nokie na MWC 2013 v Barcelone? Plány sa menia. Nokia oznámila celosvetové uvedenie aplikácie HERE Drive+ pre všetky smartfóny s Windows Phone 8, no nie pre všetky zadarmo. Okrem toho oznámila aktualizáciu HERE Drive, resp. HERE Drive+, ktorá prináša dodatočné vylepšenia, vrátane funkcie Moje trasy – funkcia, ktorá pomáha zlepšiť každodenné dochádzanie tým, že sa postupne učia každodenné vodičské návyky používateľa a poskytujú odhady a personalizované odporúčania s voľbou trasy v závislosti na aktuálnej dopravnej situácii. HERE Drive teraz prichádza tiež s možnosťou upgrade-u navigačnej licencie z lokálneho na globálne pokrytie, a to priamo z aplikácie.

 

HERE Drive (s licenciou pre lokálnu navigáciu) pre Nokia Lumia 720, 520 a 521 bude dostupná celosvetovo zdarma s možnosťou prikúpenia upgrade-u pre celosvetovú navigáciu za 15,49 €. HERE Drive pre ostatné telefóny s Windows Phone 8 bude dostupný zdarma vo Windows Phone Store len vo Francúzsku, Taliansku, Kanade, Mexiku, Nemecku, Anglicku, Španielsku a USA s možnosťou prikúpenia upgrad-u pre celosvetovú navigáciu za 15,49 €. HERE Drive+ (s licenciou pre celosvetovú navigáciu) pre Nokia Lumia 1020, 928, 925, 920, 822, 820, 810 a 620 bude zas dostupný celosvetovo zdarma. HERE Drive+ pre ostatné telefóny s Windows Phone 8 bude dostupný celosvetovo vo Windows Phone Store za 34,99 €.

 HERE Drive

Najnovšia aktualizácia HERE TRANSIT ďalej zjednodušuje využívanie hromadnej dopravy a využíva výhody plynulého rozhrania Windows Phone i nového panoramatického pohľadu. Zásadným problémom pre nás je jej nedoladená funkčnosť na našom trhu. HERE TRANSIT pre všetky telefóny Nokia Lumia bude dostupná celosvetovo zdarma vo Windows Phone Store. HERE TRANSIT pre ostatné telefóny s Windows Phone 8 bude bezplatná vo Francúzsku, Taliansku, Kanade, Mexiku, Nemecku, Anglicku, Španielsku a USA. Dostupná vo Windows Phone Store za 1,99 € bude zas v Austrálii, Číne, Dánsku, Fínsku, Maďarsku, Holandsku, Nórsku, Novom Zélande, Rusku a Spojených Arabských Emirátoch.

 HERE Drive

Zdroj a foto: Nokia

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.