Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Aplikácia Tatra banka je zase lepšia, umožní aj investičné sporenie

Aplikácia Tatra banka je zase lepšia, umožní aj investičné sporenie
TECHBOX
Aplikácia Tatra banka je zase lepšia, umožní aj investičné sporenie

Môže byť obľúbená banková aplikácia Tatra banka ešte lepšia? Áno, opäť vám ukážeme niekoľko inovácií, vrátane možnosti otvorenia investičného sporenia do Podielových fondov priamo cez váš smartfón.

Aplikáciu Tatra banka nadšencom technológií a naším fanúšikom netreba nijako zvlášť predstavovať. Nájdete v nej všetky najmodernejšie vychytávky vrátane obľúbeného výberu z bankomatov mobilom, manažmentu platobných kariet či dokonca online otvorenie digitálneho účtu.

Aplikáciu Tatra banka si môžete pohodlne stiahnuť do vášho smartfónu s OS Android alebo iOS, teraz už v najnovšej verzii 3.3. Tá prináša množstvo noviniek, pričom najväčšou vychytávkou je možnosť otvoriť si Investičné sporenie do Podielových fondov. V súčasnosti, keď na bežných účtoch máte nulové úrokové sadzby, je investovanie obľúbeným nástrojom na zachovanie hodnoty majetku či zabezpečenie lepšej životnej úrovne do budúcnosti. Celý proces je pritom veľmi jednoduchý a prehľadný.

Množstvo noviniek sa týka aj platobných kariet. Ak napríklad potrebujete aktivovať alebo zablokovať vašu kartu, môžete tak urobiť cez chatbota Adama. Určite oceníte aj možnosť zmeniť si adresu pre doručenie platobnej karty. Výhodou je rozhodne aj funkcionalita na zapnutie a vypnutie bezkontaktných platieb na kartách.

Vylepšená aplikácia od Tatra banky posúva online bankovníctvo opäť na novú úroveň. Investovanie do Podielových fondov nebolo nikdy tak jednoduché, navyše vás poteší výrazne väčšia kontrola nad vašimi platobnými kartami. Pozrite si naše nové video, aplikácia Tatra banka vás bude baviť a navyše môžete aj zhodnotiť vaše financie.

Video sme pripravili v spolupráci s partnerom Tatra banka.

Zdroj