Reklama
Advertisement
Advertisement
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

AOC AGON AG251FZ - najrýchlejší AGON na trhu

AOC AGON AG251FZ - najrýchlejší AGON na trhu
Zdroj | AOC
Michal Spiegel
AOC AGON AG251FZ - najrýchlejší AGON na trhu
Zdroj | AOC
Zdroj | AOC

Monitory AGON sú charakteristické rýchlosťou a kvalitným spracovaním určeným hlavne pre hráčov. Nový AOC AGON AG251FZ nie je výnimkou.

Zdroj | AOC
Pozrite si

AOC predstavilo dva nové Ultra HD monitory

Obnovovacia frekvencia nového profesionálneho monitoru dosahuje 240 Hz a s časom odozvy iba 1 ms. 25″ veľkosť uhlopriečky vám pomôže zabudnúť na skutočnú realitu a vtiahne vás do tej virtuálnej.

Profesionálni hráči, alebo ako ich nazývame dnes, eŠportovci môžu pri takejto rýchlosti zabudnúť na niečo ako motion blur (rozmazaný pohyb).

O kvalitnú grafiku sa navyše stará funkcia Adaptive Sync, ktorá si poradí so synchronizáciou monitoru a PC.

Pozrite si

Prichádza prémiový herný monitor AOC AGON

Medzi ďalšie špecifiká monitoru AOC AGON AG251FZ určite patrí stojan Ergo Dial pre dokonalé nastavenie polohy monitoru. Nechýba ani praktické nastavenie výšky. Navyše si monitor môžete otočiť do vertikálnej výšky, tzv. pivot.

Nás zaujala aj anténka na bočnej strane monitoru, ktorá slúži ako praktické držadlo na kábel napríklad od myšky alebo od headsetu.

Zdroj | AOC
Pozrite si

AOC má nový, 35-palcový zakrivený monitor

Ak obľubujete LAN party, určite váš poteší šikovné držadlo, pomocou ktorého monitor jednoducho prenesiete.

Medzi ďalšie zastúpené technológie patrí napríklad Flicker-free (minimalizácia blikania), Low Imput Lag (okamžité plnenie príkazov), Shadow Control (zosvetlenie tmavých oblastí) a Low Blue Light (redukcia škodlivého modrého svetla).

K monitoru dostanete aj ovládač QuickSwitch, ktorý umožňuje hráčom rýchlo prepínať medzi nastaveniami pre hry žánru FPS (strieľačky z prvej osoby), závodnými alebo RTS (real time stratégie).

Rozlíšenie monitoru je 1 920 x 1 080 a vstupné porty sa skladajú z 1x VGA, 1x DVI, 1x HDMI 2.0, 1x DisplayPort 1.2.a, 4x USB 3.0, audio jack a mikrofón jack.

Tento kvalitný monitor môžete očakávať už v januári a to za cenu 499 eur. Cena je síce trochu vyššia, no monitor je to skutočne kvalitný a dizajnovo vyzerá parádne.

Zdroj | AOC

 

 

Zdroj