Reklama

ANTIK SmartTVbox prinesie archív podľa žánrov so skutočným začiatkom relácií

Števo Porubský

 

ANTIK Telecom

Operátor ANTIK Telecom prináša majiteľom SmartTVboxov ako prvý na Slovensku zaujímavú novinku – 20-dňový archív televízneho vysielania podľa žánrov, ktorý umožňuje sledovanie začiatku archivovanej relácie presne v čase jej reálneho spustenia. Nová funkcia archívu dovoľuje nastaviť presný začiatok a koniec relácie, ktoré sa následne zobrazia aj iným užívateľom set-top-boxov a archivovanú reláciu tak môžu začať sledovať na sekundu presne, aj keď sa podľa EPG začala vysielať v iný čas. Nemusíte tak venovať pozornosť televízneho obsahu, ktorý býva pred archivovanými reláciami, ale uvidíte až skutočný začiatok vybranej relácie či filmu.

  ANTIK Telecom

„Keď si pustíte reláciu zo štandardného archívu u ostatných operátorov, začína v nepresnom čase a je pred ňou veľa zbytočného televízneho obsahu. Náš 20-dňový archív televízneho vysielania podľa žánrov umožní vďaka najnovšej aktualizácii sledovanie relácií v čase ich skutočného začiatku na sekundu presne. Funguje to na princípe komunitného označovania, kedy si užívateľ sám môže označiť správny začiatok alebo koniec relácie a túto informáciu zdieľať s ostatnými majiteľmi SmartTVboxov.“ vysvetľuje novinku Vlastimil Lakatoš, manažér IPTV spoločnosti ANTIK Telecom.

ANTIK Telecom

Novinkou u ANTIKu je aj platený balík programov Mix Balík, ktorý obsahuje zatiaľ 12 programov (History Channel, Crime and Investigation, Auto Motor und Sport, Sport 5, Dusk!, Retro Music Television, Óčko, Óčko Gold, Russian Travel Gudie, HD+, Mezzo a Fun 1), pričom v krátkej dobe bude podľa operátora Balík Mix doplnený na 20 staníc. Ďalšou novou funkcionalitou je predpoveď počasia a zobrazovanie mien v kalendári. Funkcia zobrazujúca počasie umožňuje predpoveď až na 7 dní dopredu a okrem teploty informuje aj o poveternostných podmienkach a zrážkach. Interaktívne služby dopĺňa lepší prístup k YouTube, ale aj slovenská videoplatforma MeToo.

 ANTIK Telecom

Zdroj a foto: ANTIK Telecom

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.