Reklama
  • #iOS
  • 2 min.
  • 13.12.2013

Angry Birds Go! - šialená naháňačka na drevených motokárach

Marek Šimunek

Spoločnosť Rovio už určite poznáte. Ja osobne neviem o žiadnom majiteľovi smartfónu, ktorý by aspoň raz nevyskúšal obľúbenú hru Angry Birds. My sa dnes spoločne pozrieme na poslednú verziu s prívlastkom „Go!“, ktorá je úplne iná ako tie predchádzajúce.

Angry Birds Go!

STIAHNITE SI hru Angry Birds Go! v App Store

Ako už isto viete a ako aj samotný názov novej tejto verzie „nahnevaných vtákov“ prezrádza nebudete v tejto časti svoje mozgové závity trápiť fyzikálnymi zákonmi. Namiesto toho si poriadnu zábavu užijete na pretekoch dole kopcom na malých drevených motokárach. Aj napriek tomu, že téma hry sa zmenila, postavičky známe z predchádzajúcich častí, rovnako ako zábavná grafika ostali zachované. Angry Birds Go! je dokonca prvou hrou tejto série, ktorá je v 3D, takže svoje obľúbené postavičky môžete vidieť skutočne zo všetkých uhlov a navyše si budete užívať ich šialené „ksichty“ pri niektorých kaskadérskych prvkoch, ktoré počas pretekov predvedú.

Hra je pre Apple iOS a Google Android dostupná zadarmo a obsahuje niekoľko typov pretekov, pričom samozrejme nechýbajú ani bónusy. Navyše si môžete svoju motokáru pomocou nazbieraných bodov, alebo platieb priamo v aplikácii vylepšovať a získať tak napríklad na rýchlosti alebo manévrovateľnosti. Výhodou však je, že ak ste dostatočne šikovný a nazbierate dostatok bodov nemusíte si nič kupovať. Na vylepšenie motokár vám postačia nazbierané body. Ak by ste chceli skúsiť aj druhú stranu môžete si namiesto vtáčika zasúťažiť aj za prasiatka. Angry Birds Go! je síce iná, ako celá séria, ale práve v tom je jej čaro a určite si túto novú verziu obľúbite, preto ju môžeme len odporúčať.

Angry Birds Go!

Angry Birds Go!

Hodnotenie: 10/10

Veľkosť: 97,7 MB

Cena: 0,00 €

Foto: TECHBOX

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.