Reklama

Amazon rozdáva platené Android appky (do 01.08.2014)

Patrik Kimijan

Amazon má na svojom Appstore milý zvyk pustiť denne vybranú aplikáciu zadarmo. Dnes sa však chalani zo Seattlu rozšupli a tak 30 aplikácií v celkovej hodnote 100 dolárov môže zadarmo ťahať každý, kto má vo svojom stroji Android.

Dnes a zajtra (to znamená 31. júla a 1. augusta) môžete celkom zadarmo získať Oxford Advanced Learner´s Dicitonary v hodnote 30 USD, nadupanú Essential Anatomy 3 v hodnote 25 USD alebo užitočný PDF Max, ktorý bežne stojí 8 USD. K dispozícií sú na Amazon Appstore aj PRO verzie appiek ako Kayak, Allreceips, (Flightradar24 iba ako Kindle Edition, doplnené 22:00) či Little Piano, kompletný zoznam nájdete tu >>

 

Essential Anatomy 3
Bežne by ste za krásne detailné obrázky ľudského tela v Essential Anatomy 3 zaplatili 25 USD.

Na to aby ste mohli do svojho Android gadgetu inštalovať aplikácie z Amazon Appstore, je nutné povoliť download a inštaláciu aplikácií z iných zdrojov ako Google Play. Stačí keď v nastaveniach vášho Androida, pod položkou Applications alebo Security, odfajknete čekbox pri Unknown Sources. Potom už len stiahnete Amazon Appstore a hotovo. Detailný návod, ako na to, ponúka Amazon priamo na svojom webe.

Sťahujte, inštalujte a užívajte 🙂

 

Oxford Dictionary
Lepší výkladový slovník, ako ten Oxfordský, pre svoj Android nenájdete.
Nie nadarmo sa predáva za 30 USD.


 

zdroj: mashable.com
screenshots: amazon.com

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.