Reklama

Vyberie si každý? Amazfit predstavil očakávanú dvojicu hodiniek

Zdroj | Amazfit
Richard Pliešovský
Zdroj | Amazfit
Zdroj | Amazfit

Amazfit, značka dobre známa aj na Slovensku, pred chvíľou predstavila dva nové modely inteligentných hodiniek.

Novinky majú odlišné tvary, takže si prídu na svoje milovníci klasického dizajnu hodiniek, ako i tí, ktorí skôr inklinujú k praktickému obdĺžnikovému tvaru, ktoré preslávili Apple Watch.

Amazfit Active majú obdĺžnikový dizajn, zatiaľ čo Amazfit Active Edge prichádzajú s kruhovým dizajnom. Oba modely podporujú AI fitness Zepp Coach a sú vybavené tréningovými šablónami pre prispôsobený rozvrh tréningu. Podporujú sledovanie GPS pomocou piatich pokrytých satelitných systémov určovania polohy.

Obsah pokračuje pod reklamou

Amazfit Active II

Amazfit Active sú skonštruované ako pokračovanie série GTS s obdĺžnikovým 1,75″ AMOLED displejom podporujúcom funkciu Always on Display. Výdrž batérie je 14 dní (typicky), 10 (náročné používanie) a 16 hodín (nonstop GPS). Pri zapnutom režime Šetrenie batérie máte až 30 dní, vtedy sa však zo smart hodiniek stávajú len „hlúpe“ hodinky.

Amazfit Active II majú bežné funkcie, vrátane volania cez Bluetooth, prehrávania hudby a hlasových príkazov (Amazon Alexa). Systém ponúka viac ako 100 ciferníkov, mnohé z nich si dajú upraviť podľa vašich potrieb.

Hodinky majú 442,36 x 35,9 x 10,75 mm a 24 g. Batéria má 300 mAh, na plnú kapacitu sa nabije približne za 2 hodiny. Bezdrôtové spojenie zabezpečuje Bluetooth 5.2 BLE. Podporuje systémy Android od 7.0 a iOS od 14.0.

Zdroj | Amazfit

Active majú rám z nehrdzavejúcej ocele a remienok z umelej kože, ktorý je k dispozícii vo farbách Midnight Black, Petal Pink a Lavender Purple. Predávať sa začnú 2. novembra, Lavender Purple bude k dispozícii až v polovici novembra. Cena hodiniek je 149,99 eur.

Amazfit Active Edge

Active Edge majú okrúhly dizajn s 1,32″ LCD displejom a rozlíšením 360 x 360 px a jemnosťou zobrazenia 277 ppi. Využijete ich na sledovanie srdcovej frekvencie a hladiny SpO2, no najmä na zaznamenávanie cvičenia s viac ako 120 športovými režimami. Oba modely majú tiež GPS sledovanie s podporou piatich satelitných systémov, cvičebného asistenta Zepp Coach AI a obľúbené fitness aplikácie ako aAdidas Running, Strava a Komoot. Nepoteší absencia NFC, takže ich nevyužijete na bezkontaktné platby.

Pri bežnom používaní ponúkajú 16-dňovú výdrž na jedno nabitie. Pri náročnom využívaní je to 10 dní a pri nepretržitom používaní GPS získate 20-hodinovú výdrž. Okrem toho máte k dispozícii režimšetrenia batérie, vtedy vám vydržia hodinky 24 dní.

Ide o športový model, ktorý spĺňa odolnosť 10 ATM, čiže je schopný prežiť ponorenie do 100 m hĺbky. Systém dokáže automaticky rozpoznať silové cvičenia a dokáže identifikovať až 25 typov cvičení. Spolu máte k dispozícii viac ako 130 športových režimov.

Hodinky majú 46,62 x 46,62 x 12 mm a 34 g. Batéria má 370 mAh, na plnú kapacitu sa nabije zhruba za 2 hodiny. Bezdrôtové spojenie zabezpečuje Bluetooth 5.0 BLE. Podporuje systémy Android od 7.0 a iOS od 14.0.

Amazfit Active Edge budú dostupné vo verzii Lava Black, Midnight Pulse a Mint Green. Cena smarthodiniek je určená na 139,99 dolárov, predávať sa začnú 2. novembra

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.