Reklama

Altec Lansing Octiv Stage MP450: pohodlie na prvom mieste

Dominik Fúsek

S dockovacími stanicami pre iPhone, iPod Touch a iPad od Apple sa roztrhlo vrece. Len pred pár dňami predstavila jeden variant najvyššej triedy spoločnosť Bang & Olufsen (Bang & Olufsen BeoSound 8: dockovacia stanica pre najnáročnejších), dnešná novinka patrí do dostupnejšej triedy.

Altec Lansing Octiv Stage MP450

Altec Lansing Octiv Stage MP450 je ďalším príslušníkom stále mohutnejšieho portfólia dockovacích staníc nielen pre iPod Touch (podporované sú 1 – 4. generácia), iPod Nano (1. – 5. generácia, najnovšia šiesta teda chýba) a iPhone (3G, 3GS, 4), ale najmä pre iPad. Práve pre tento tablet je zariadenie primárne určené. V porovnaní s konkurenčným systémom od Bang & Olufsen je Octiv Stage o niečo menší – ponúka pomerne rozumné rozmery 254 x 240 x 559 mm. Hlavnou devízou novinky je však maximalizácia pohodlia. Do stanice môžete iPad zasunúť a používať tak v horizontálnej, ako aj vo vertikálnej polohe – stačí si len vybrať. Komfort rapídne zvyšuje aj rameno, vďaka ktorému môžete meniť polohu tabletu a dosiahnuť tak najlepší pozorovací uhol.

Altec Lansing Octiv Stage MP450

Okrem dockovacieho Apple konektora, ktorý iPad, iPhone či iPod samozrejme aj nabíja, pridal výrobca pre zvýšenie úžitkovej hodnoty aj klasický 3,5 mm konektor. Či sú sľuby o krištáľovo čistom zvuku z reproduktorov Octiv Stage pravdivé, ukážu až testy v praxi. Isté však je, že už novinka dostala ocenenie za dizajn a inovácie. Ak sa vám dock zapáčil, môžete si jeden zaobstarať napríklad cez e-shop výrobcu, cena je stanovená na približne 120 €.

Zdroj a foto: engadget.com

Altec Lansing Octiv Stage MP450

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.