Reklama

AllDock sa chce stať jediným nabíjacím dokom vo vašej domácnosti

Marek Šimunek

Určite to poznáte. Máte doma niekoľko smartfónov a často sa stane, že sa ako by na potvoru sa naraz vybijú všetky. Do doku potom musíte umiestňovať smartfóny jeden po druhom. Práve tu príde vhod nový nápad z Kickstarteru.

AllDock

Na stránke Kickstarter sa objavil zaujímavý nápad dobíjacieho doku, ktorý by mal byť podľa jeho tvorcov jediným dokom, ktorý budete v budúcnosti potrebovať. AllDock ako sa tento nový zázrak volá je stolovou nabíjačkou, ktorá je schopná nabiť až šesť zariadení súčasne. Pritom nezáleží na tom, či máte 4“ smartfón, alebo 10“ tablet. Všetky svoje zariadenia môžete v AllDock pohodlne nabíjať.

AllDock

Pre pohodlné nabíjanie je AllDock vybavený USB hubom, do ktorého môžete pripojiť káble podľa vašej potreby. Tie sú elegantne skryté v doku, prípadne ich môžete vybrať a nabíjať zariadenia aj položené mimo dokovacej stanice. Potešením je nabíjací prúd činí 2 400 mA na každý jeden z dostupných USB portov. To by malo postačiť na pohodlné a hlavne rýchle nabitie väčšiny súčasných smartfónov a tabletov.

Spoločnosť Dittrich California Inc., ktorá za projektom AllDock stojí, uvádza, že v prípade úspešnej kampane pripravia tento unikátny dok v niekoľkých verziách. Dostupný bude v menšej verzii, ktorá postačí na nabíjanie dvoch zariadení súčasne. Stredná verzia ponúkne možnosť nabíjania štyroch zariadení a nakoniec najväčšia verzia AllDock hravo pohltí až šesť zariadení súčasne. Ceny nových nabíjacích staníc AllDock sa budú pohybovať od 39 USD po 149 USD podľa veľkosti, pričom prvé doky by sa k zákazníkom mali dostať už v máji budúceho roku.

AllDock

Foto: Kickstarter

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.