Reklama

Alienware M17x: konečne kvalitný zvuk pre počítačové hry?

Marek Šimunek

Spoločnosť Alienware je známa notebookmi s neskutočným herným výkonom, najnovšími procesormi a super výkonnými grafickými kartami. Nový model Alienware M17x, ktorý sa okrem super výkonu a podpory 3D bude pýšiť aj prémiovou kvalitou zvuku vďaka spolupráci spoločnosti Alienware a Klipsch.

Alienware M17x

Ak ste už vlastnili niektorý z herných notebookov spoločnosti Alienware alebo ste si aspoň pozreli niekoľkú z množstva recenzií, budete iste vedieť, že tieto notebooky patria medzi pomerne drahé hračky a sú snom takmer každého hráča počítačových hier. Moderné a výkonné procesory sa v notebookoch Alienware snúbia s vysoko výkonnými grafickými kartami, ktorých kombinácia je schopná uspokojiť aj toho najnáročnejšieho mobilného hráča.

Pozrite si

Alienware 13 R3 – 13-palcový herný notebook pripravený na VR

V čom však doteraz notebooky Alienware zaostávali, bola kvalita prehrávaného zvuku, ktorá sa ani kvalitou a ani hlasitosťou nemohla rovnať konkurenčným modelom. Tomu je však koniec. Spoločnosť Alienware v spolupráci s popredným svetovým výrobcom kvalitných reproduktorov Klipsch prináša do nového modelu M17x prémiové reproduktory, ktoré obohatia váš herný zážitok o skutočne kvalitný zvuk.

Alienware M17x

Nový model Alienware M17x, ktorý by sa za štartovaciu cenu 1 499 USD (1 079,66 €) mal dostať na trh už v priebehu marca tohto roku, je skutočne nabitou mašinou. Pod šasi sa skrýva 17“ Full HD displej s odozvou 8 ms, ktorý môže byť za príplatok vybavený aj technológiou 3D. Podsvietená plnohodnotná klávesnica s numerickou časťou skrýva zase najnovšie štvorjadrové procesory Intel Sandy Bridge, ktorých výkon ešte znásobuje grafická karta nVidia GeForce GTX 258M, rovnako ako možnosť vybaviť svoj notebook až 16 GB operačnej pamäte. Vďaka integrácii HDMI-in portu môžete k tomuto super notebooku pripojiť aj svoju PlayStation 3 alebo Xbox 360 a užívať si tak kvalitný zvuk aj pri hraní hier na vašej hernej konzole. Model Alienware bude prvým 3D notebookom tejto spoločnosti a tiež prvým modelom vytvoreným spoluprácou Alienware a Klipsch, pričom ďalšie modely by mali čoskoro nasledovať.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.