Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.
  • #PC
  • 2 min.
  • 11.10.2020

Alienware Aurora R11 - sen každého profesionálneho hráča?

Alienware Aurora R11 - sen každého profesionálneho hráča?
Zdroj | Dell
Michal Spiegel
Alienware Aurora R11 - sen každého profesionálneho hráča?
Zdroj | Dell
Zdroj | Dell

Spoločnosť Alienware urobila mnohým hráčom predčasné Vianoce, keď oznámila nový výkonný PC Aleinware Aurora R11.

Časy, kedy počítače vyzerali ako nudné šedé skrine sú už dávno preč. Firma Alienware, ktorá je známa svojimi dizajnovými riešeniami periférií sa s dizajnom vyhrala aj tentokrát. Aurora R11 vyzerá ako zo sci-fi filmu a nechýbajú jej podsvietené prvky.

Zdroj | Dell
Pozrite si

Alienware ponúka notebooky s 360 Hz obnovovacou frekvenciou

Novinka disponuje výkonnými grafickými kartami NVIDIA RTX 3080 a RTX 3090. Spoločnosť Dell, pod ktorú Alienware patrí, zapracovala na lepšom chladení a výsledkom je PC Alienware Aurora R11, ktorý zvládne rozbehať akúkoľvek hru.

Svedčia o tom aj ostatné špecifikácie ako napríklad 10. generácia Intel Core i9 procesoru 10900KF, 64 GB RAM, 2 TB úložisko a 2 TB hard disk.

Cena je takémuto výkonu taktiež úmerná. Za model s RTX 3080 zaplatíte 3 410 dolárov a za model s výkonnejšou grafickou kartou RTX 3090 5 003 dolárov.

K dispozícii sú však aj modely Alienware Aurora R11 so slabšími špecifikáciami, ktoré začínajú na cene 882 dolárov. Najlacnejší model napríklad disponuje 10. generáciou Intel Core i5 10400F procesoru, grafickou kartou AMD Radeon RX 5300 a 1 TB úložiskom.

Zdroj | Dell
Pozrite si

Alienware predstavil herné novinky, notebook Area-51m ponúkne desktopový výkon

Všetky modely tiež majú zabudovaný Windows 10 Home. Niektoré disponujú miesto Intelu aj procesormi AMD Ryzen 9 3900XT. Tieto modely sú zároveň farebné odlíšené od klasických „Intel“ modelov a predávajú sa v šedom farbenom spracovaní.

Divízia Dellu Alienware tak dokázala, že je možné postaviť latku ešte vyššie. Aurora R11 je najvýkonnejší PC, ktorý je momentálne v predaji bez nutnosti skladania. Kompletnú ponuku modelov nájdete na oficiálnej stránke spoločnosti Dell.

Zdroj