Reklama

AKTUÁLNE: Zajtra štartuje Dátová Radosť s neobmedzenými dátami. Prekvapí cenou!

Zdroj | O2
Stanislav Vinc
Zdroj | O2
Zdroj | O2

Digitálny operátor Radosť patriaci pod O2 rozšíri už zajtra svoju ponuku o nový program zvaný Digitálna radosť. Jeho súčasťou budú v základe iba neobmedzené dáta, no využívať prostredníctvom neho bude možné aj SMS, MMS a hlasové služby.

Radosť zaradí už zajtra 12. apríla do ponuky nový program s neobmedzenými dátami za 15 €, ktorý bude mať rovnakú platnosť, ako Malá, Veľká a Nekonečná Radosť, teda 30 dní. Pod pojmom „neobmedzené dáta“ sa v tomto prípade ukrýva balík 100 GB dát, ktoré je možné čerpať v 4G sieti operátora O2 jednotnou rýchlosťou 10 Mb/s. Po prečerpaní tohto objemu klesne rýchlosť sťahovania dát na 2 Mb/s a odosielania na 1 Mb/s.

Zdroj | O2

V Zóne 1, teda v krajinách EÚ a ďalších bude z tohto balíka možné využívať 10 GB dát. Čo sa týka volania, SMS a MMS do všetkých sietí na Slovensku a v Zóne 1, tu Radosť nastavila plošný poplatok za každú minútu volania, resp. každú správu na 0,05 €.

Pozrite si

Žiadnych akademických 15 minút, Google Meet vás „vykopne“ už po piatich

Dátová Radosť sa tak cenovo zaradí hneď pod najdrahší program Nekonečná Radosť, ktorého súčasťou sú neobmedzené dáta, minúty, SMS a MMS a ktorý je oproti Dátovej Radosti drahší o 5 €. Pokiaľ väčšinou využívate dáta a hovory či správy skôr iba prijímate, na Dátovej Radosti môžete ušetriť. Pokiaľ ale v priebehu 30 dní miniete viac ako 100 platených jednotiek (minúty/SMS/MMS), existujúci paušál Nekonečná Radosť pre vás bude výhodnejší.

Pre menej náročných zákazníkov zostáva naďalej v ponuke aj nižší program Veľká Radosť ponúkajúci 8 GB dát a 200 jednotiek za 10 €, ako aj najnižší program Malá Radosť s 2 GB balíkom dát a 100 jednotiek za 5 € na 30 dní.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.