Reklama

AKTUALIZOVANÉ - Poznáme cenu Samsungu GALAXY Note 3 a GALAXY Gear na Slovensku!

Marek Šimunek

Spoločnosť Samsung oficiálne oznámila uvedenie najnovšieho Samsungu GALAXY Note 3! V slovenských obchodoch by sa mala táto očakávaná novinka objaviť už budúci týždeň. Vieme dokonca aj cenu Note 3 a inteligentných hodiniek Samsung GALAXY Gear pre slovenský trh.

AKTUALIZOVANÉ – pri štarte predaja Note 3 dostanete hodinky Gear zadarmo:

Samsung GALAXY Note 3 sa začne predávať už túto stredu 25. septembra 2013. Ak si ho však kúpite medzi prvými 30 zákazníkmi v jednej z dvoch značkových predajní Samsung (OC Centrál v Bratislave alebo Nákupno-zábavné centrum Aupark v Košiciach) dostanete voucher na hodinky GALAXY Gear zadarmo! Hodinky sa totiž do predaja dostanú až začiatkom októbra, avšak všetkým 60-tim zákazníkom budú doručené domov. Ak uvážime, že hodinky Samsung GALAXY Gear sa budú predávať za 299 €, uvádzacia cena Samsung GALAXY Note 3 – 749 € s hodinkami zadarmo je vynikajúca ponuka, nemyslíte?

Samsung GALAXY Note 3

NEPREHLIADNITE
IFA 2013 | Samsung Galaxy Note 3 je ohromný po všetkých stránkach! + NAŽIVO
IFA 2013 | Samsung Galaxy Gear – inteligencia na vašom zápästí + VIDEO
IFA 2013 | Samsung Galaxy Note 3 a Galaxy Gear na videách!

 

Samsung GALAXY Note 3

Na oficiálny začiatok predaja najnovšieho Samsungu GALAXY Note netrpezlivo čaká množstvo majiteľov staršej verzie a rovnako sa na neho tešíme aj my v redakcii, nakoľko jeho predchádzajúca verzia si nás získala. Samsung GALAXY Note 3 vzbudil rozruch už počas medzinárodnej výstavy IFA 2013, kde bol oficiálne predstavený.

Prináša väčší 5,7“ Super AMOLED displej s Full HD rozlíšením. Vďaka tomu sa môžete tešiť na jemnosť úžasných 386 ppi. Aj napriek nárastu uhlopriečky displeja je novinka v podstate rovnako veľká, s jediným poklesom rozmeru, ktorým je hrúbka. Tá klesla na 8,3 mm. Okrem verzie so štvorjadrom Snapdragon 800 (GPU Adreno 330) bude k dispozícii aj osemjadro Exynos Octa. Note 3 zvládne okrem Full HD videa nahrávať dokonca až 4K video pri 30 fps! Nechýba ani 3 GB RAM, či 32 GB, alebo 64 GB integrovaná pamäť a slot na micro SD karty. Tešiť sa môžete aj na nové funkcie pera S Pen, alebo nové aplikácie ako Action Memo, Multi-Vision, alebo S Finder a Scrapbook.

Samsung GALAXY Note 3

A teraz poďme už k informácii o dostupnosti Samsungu GALAXY Note 3. Predaj Note 3 celosvetovo (vrátane Slovenska) odštartuje už budúci týždeň, konkrétne v stredu 25. septembra. Odporúčaná cena pre slovenský trh je stanovená na 749 eur.

 

Samsung GALAXY Gear

POZRITE SI: PRVÉ DOJMY z hodiniek Samsung Galaxy Gear

Okrem očakávaného Note 3 k nám zavítajú aj inteligentné hodinky Samsung GALAXY Gear. Tie ponúknu 1,63“ Super AMOLED displej s rozlíšením 320 x 320 pixlov, jednojadrový 800 MHz procesor, 4 GB integrovanej pamäte, alebo gyroskop, či akcelerometer. Okrem informácií o zmeškaných udalostiach môžete na hodinkách GALAXY Gear spustiť aj vybrané aplikácie, alebo dokonca uskutočniť hovor. Hodinky totiž obsahujú malý reproduktor a mikrofón. Funkcia Smart Relay sa naopak postará o to, že email rozčítaný na hodinkách si môžete pohodlne dočítať na svojom smartfóne GALAXY.

Samsung GALAXY Gear

Inteligentné hodinky Samsung GALAXY Gear sa začnú na slovenskom trhu predávať v prvej polovici októbra, pričom ich maloobchodná cena bola stanovená na 299 eur.

Foto: Samsung, TECHBOX

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.