Reklama

Výplata každý mesiac skôr, než je výplatný termín? Blýska sa na lepšie časy

Zdroj | Brooke Cagle/Unsplash
Richard Pliešovský
Zdroj | Brooke Cagle/Unsplash
Zdroj | Brooke Cagle/Unsplash

Zdá sa, že sa blýska na lepšie časy pre každého, kto má problém vyjsť od výplaty k výplate, resp. ak ho zamestnávateľ vypláca až na konci mesiaca. Poplatky treba platiť bez ohľadu na dátum výplaty.

Na pomoc prichádza zaujímavá on-line služba z Čiech. Umožní vám okamžitý prístup k peniazom za už odpracované hodiny. Nejde teda o žiadnu pôžičku, za ktorú budete musieť platiť vysoké úroky.

Ako to funguje?

Obsah pokračuje pod reklamou

Na príchod mobilnej aplikácie upozornil portál TouchIT. PalmApp prináša riešenie, ktoré predstavuje mobilná aplikácia v spojení s virtuálnou platobnou kartou ponúkajúcou 2 % cashback. Dôležité je vedieť, že aby ste mohli využívať túto službu, musí sa do nej zaregistrovať váš zamestnávateľ. Potom už nič nebráni tomu, ste ste mali prístup k peniazom, ktoré ste si zarobili, trebárs ešte v ten istý mesiac. Nemusíte tak čakať na oficiálny dátum vašej výplaty a cinknutie z banky.

Pomocou novej platformy získate in-line prístup k svojim zarobeným peniazom, na vašom účte sa vám totiž zobrazí skutočná výška aktuálne zarobených peňazí. Nebudete teda musieť siahať po alternatívnych možnostiach financovania, kde zbytočne platíte vysoké poplatky. Podľa PalmApp fungujú prevody peňazí na váš bankový účet 24/7 plných 365 dní ročne.

Zdroj | PalmApp

Aké výhody má z toho váš zamestnávateľ? Spolupráca s PalmApp mu nepriamo prinesie zvýšenie produktivity. Pracovníci nebudú totiž riešiť finančné problémy, PalmApp sa postará o to, aby mali financie vtedy, keď ich najviac potrebujú. Odpadne im tiež administratíva spojená s vyplácaním zálohy.

Vďaka aplikácii PalmApp budú mať zamestnanci svoje peniaze kedykoľvek po ruke, pokojne aj každý týždeň. Už sa nikdy nemusia cítiť nepríjemne kvôli tomu, že im nestačila výplata.

PalmApp

Aplikácia je k dispozícii pre Android a iOS. Prvé karty sa majú začať vydávať v priebehu leta. Spoločnosť bude pokrývať svojimi službami nielen Čechy, ale aj Slovensko a Nemecko. Dobrou správou je, že PalmApp si získal aj podporu Mastercard, ktorý poskytne tejto zaujímavej spoločnosti svoje know-how.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.