Reklama
Advertisement
Advertisement
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Ako v Marko production prešli od top audia, k pivu a čokoláde / TECHTALK

Ako v Marko production prešli od top audia, k pivu a čokoláde / TECHTALK
TECHBOX
Ako v Marko production prešli od top audia, k pivu a čokoláde / TECHTALK

Priatelia, sme radi, že vám opäť môžeme priniesť zaujímavý rozhovor. Dnes spúšťame druhý diel talkshow TECHTALK, ktorý si určite nenechajte ujsť. Našimi hosťami sú totiž Ivan Čižmárik a Miloš Kováč, organizátori známej výstavy Audio Video Kino či festivalov Salón Piva a Káva Čaj Čokoláda.

Dnes, presne o 14.00 hod zažijete premiéru už druhého dielu nášho nového formátu, ktorý sme si pre vás pripravili. TECHTALK je talkshow s moderátorom Matejom Martinčekom, ktorý sa rozpráva s výnimočnými ľuďmi a osobnosťami, nielen o technológiách, ale aj o úplne bežných veciach.

V druhej časti TECHTALK sa vďaka hosťujúcej dvojici z Marko production, Ivanovi Čižmárikovi a Milošovi Kováčovi, dozviete niečo zo zákulisia známej výstavy Audio Video Kino, ktorej súčasťou je aj naša TECHBOX ZÓNA. Chalani však neprinášajú len zážitky zo sveta technológií, ale aj tie gurmánske. Vytvorili totiž festival Salón Piva či Káva Čaj Čokoláda.

Pozrite si

TECHBOX ZÓNA na výstave Audio Video Kino 2018 mala úspech

Pohodlne sa tak usaďte a vyhraďte si 20 minút na druhú časť TECHTALK, ktorá štartuje už dnes o 14.00 hod. Ak si nechcete premiéru novej relácie nechať ujsť, kliknite na tlačidlo pripomenutie udalosti priamo na videu.