Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Ako si počas dovolenky alebo výletu do prírody najlepšie ochránite vaše domovy?

Ako si počas dovolenky alebo výletu do prírody najlepšie ochránite vaše domovy?
Zdroj | bluebay/Shutterstock.com
PR článok
Ako si počas dovolenky alebo výletu do prírody najlepšie ochránite vaše domovy?
Zdroj | bluebay/Shutterstock.com
Zdroj | bluebay/Shutterstock.com

Jar a spolu s ňou teplejšie počasie sa už nezadržateľne blíži. Plánovanie dovolenky pri mori však zrejme ešte počká. Veľmi dobre ale dokáže tento luxus nahradiť pobyt v krásnej prírode, ktorej máme v našej vlasti naozaj veľa. Avšak, bez ohľadu na to, ktorú oblasť chcete toto leto preskúmať, je veľmi dôležité myslieť na to, pod akým dozorom  sa rozhodnete svoj opustený a prázdny domov zanechať.

Dobrým a lacným riešením je napríklad  kvalitný ďalekohľad, profesionálna optika, pomocou ktorej máte svoj domov na dohľad, aj keď ste od nehnuteľnosti na metre vzdialení.

Profesionálnejším spôsobom ochrany majetku je samozrejme stráženie majetku verejnou alebo súkromnou spoločnosťou. To je ale časovo aj finančne náročné riešenie, na ktoré nemajú všetci peniaze.

My vám ponúkame niečo lepšie. Tak si nechajte poradiť a návrat domov po výlete na novom horskom elektrobicykli vás už nemusí ničím nepríjemným zaskočiť.

Elektrická zabezpečovacia signalizácia sa o váš dom postará

Pre väčšinu ľudí je prichádzajúca jar a leto dovolenkovým obdobím. Nie však pre zlodejov. Pre nich je to tá najlepšia sezóna, no pre ľudí, ktorí podcenia bezpečnosť svojho domu naopak pohroma.

Podľa štatistík sa v lete zvyšuje počet krádeží vlámaním o 20 %! Ak si preto neprajete, aby bol do zoznamu vykradnutých nehnuteľností zaradení aj váš dom alebo byt, urobte pre jeho ochranu včas správne opatrenia. Pevne veríme a sme presvedčení, že moderný elektronický zabezpečovací systém vám s tým pomôže.

Tieto multifunkčné a profesionálne bezpečnostné systémy sa ľahko inštalujú, používajú a môžu byť pre vás veľkým prínosom. Pre čo najlepší efekt si ale na zapojenie tohto systému zavolajte na pomoc profíka, ktorí disponuje licenciou alebo ISO normami.

Užite si dovolenku naplno

Teplejšie dni, počas ktorých si budete chcieť s moderným KeepCup pohárom v ruke odpočinúť v prekrásnej prírode sa už nezadržateľne blížia. Ekonomická situácia nie je v dnešných časoch ale jednoduchá, preto bude aj pokusov o vlámanie pribúdať. Vy si však aj napriek tomu môžete svoju dovolenku naplno užívať, pretože elektronický zabezpečovací systém vás bude o aktuálnom stave ochrany vášho domu vždy včas informovať. Tak sa o tom presvedčte a svoj domov s ním ochráňte.