Reklama
Advertisement
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Ako Samsung Galaxy Note II spája svety tabletov a smartfónov (4.časť)

Ako Samsung Galaxy Note II spája svety tabletov a smartfónov (4.časť)
PR článok
Ako Samsung Galaxy Note II spája svety tabletov a smartfónov (4.časť)

Druhá generácia ideálneho spojenia výhod smartfónov a tabletov je tu! Samsung Galaxy Note II je jedinečným zariadením, ktoré vás bude sprevádzať vo vašom pracovnom, ale aj osobnom živote. Dnes máme pre vás pripravenú záverečnú časť mesačného seriálu, ktorý vám každý pondelok predstavuje unikátny tableto –  smartfón.

Samsung Galaxy Note II

Prečítajte si:
Ako Samsung Galaxy Note II spája svety tabletov a smartfónov (1.časť)
Ako Samsung Galaxy Note II spája svety tabletov a smartfónov (2.časť)
Ako Samsung Galaxy Note II spája svety tabletov a smartfónov (3.časť)

V poslednej časti seriálu venovaného unikátnemu smartfónu Samsung Galaxy Note II sa pozrieme na možnosti jeho pracovného nasadenia, ktoré vám ponúkne kombinácia vynikajúceho softvéru a ovládania smartfónu pomocou pera S Pen.

Samsung Galaxy Note II

POZNÁMKOVÝ BLOK VŽDY PRI SEBE

Samsung Galaxy Note II prináša prepracovanú aplikáciu S Note, ktorá predstavuje poznámkový blok. V tomto prípade sa však nejedná o bežný poznámkový blok, aký nájdete vo väčšine súčasných smartfónov. S Note je unikátnym riešením ako si zaznamenať čokoľvek od písaného textu, cez zvukové poznámky až po vystrihnuté obrázky z e-mailu, alebo internetovej stránky. S Note dáva skutočne voľnú ruku vašej kreativite a je len na vás, čo si v tomto poznámkovom bloku zaznamenáte.

Pozrite si: Galéria Samsung Galaxy Note II

Samsung Galaxy Note II

Poznámky, ktoré v aplikácii S Note vytvoríte nemusia tvoriť iba text zadávaný pomocou klávesnice, ale akýkoľvek písaný text, ktorý vytvoríte pomocou pera S Pen, prípadne náčrt, či snímka obrazovky. Vďaka funkcii Easy Clip jednoducho označíte akýkoľvek objekt na obrazovke a v priebehu sekundy vložíte do novej poznámky v S Note. Možnosti využitia tohto unikátneho poznámkového bloku sú teda takmer neobmedzené.

Samsung Galaxy Note II

KALENDÁR POD KONTROLOU

V pracovnom nasadení akéhokoľvek smartfónu má kalendár svoje nezameniteľné miesto. Práve preto vám nový Samsung Galaxy Note II prináša prepracovanú aplikáciu na organizáciu vášho času S Planner. V tomto prípade sa však nejedná iba o bežný kalendár, ktorý je schopný zobraziť vaše udalosti, ale vďaka využitiu pera S Pen môžete jednoducho a rýchlo robiť úpravy vo vašich schôdzkach.

Samsung Galaxy Note II

Postačí zobrať do ruky pero S Pen a okamžite sa váš zabudovaný kalendár premení na plánovací diár, v ktorom si môžete jednoducho a rýchlo zaznačiť potrebné zmeny a odoslať ich vašim kolegom. Namiesto dlhosiahleho vysvetľovania tak postačí naznačiť, ktorú schôdzku chcete presunúť a kam. Jednoduché a efektívne.

SKUTOČNÝ MULTITASKING

Samsung Galaxy Note II je prvým smartfónom, ktorý si z prostredia tabletov prepožičal skutočný multitasking. Žiadna minimalizácia aplikácií na pozadie, ale skutočné zobrazenie dvoch okien na jednej obrazovke, tak ako na počítači. Vďaka veľkému 5,5“ displeju môžete mať naraz na obrazovke zobrazený internetový prehliadač a posledný e-mail, rovnako ako okno s chatom a galériu, či novú poznámku. Práca na novom Samsungu Galaxy Note II je tak oveľa efektívnejšia.

Samsung Galaxy Note II

Samsung Galaxy Note II je ideálnym spoločníkom počas vášho pracovného nasadenia, ale aj v prípade, že sa rozhodnete si oddýchnuť a užiť si trocha zábavy. Všetko môžete nájsť v jednom zariadení a je len na vašej kreativite ako možnosti nového Note II využijete. Aby ste sa nemuseli báť, že vám počas pracovného dňa dôjde energia je nový Samsung Galaxy Note II vybavený výkonnou batériou s kapacitou úžasných 3 100 mAh, takže sa budete môcť na svoj Note II vždy spoľahnúť.

Samsung Galaxy Note II

Samsung Galaxy Note II si môžete zakúpiť v bielej a metalicky modrej farbe s kapacitou integrovanej pamäte 16 GB za 649,00 €.

Foto: Samsung, TECHBOX