Reklama

Ako náš život ovplyvnia mobilné zariadenia už v najbližších dňoch?

PR článok

Už 5.ročník najväčšej a najúspešnejšej konferencie o mobilnom marketingu na Slovensku MMMMX4, sa uskutoční už tento štvrtok 25.septembra 2014 v Hoteli Crowne Plaza v Bratislave.

O tom, že mobilné telefóny, tablety a iné mobilné zariadenia neslúžia len na telefonovanie, smskovanie a hranie sa hier, netreba hovoriť, avšak aké sú najnovšie trendy, čo všetko sa vo svete mobilného marketingu, mobiných platieb a mobilnej reklamy zmenilo za posledných pár mesiacov a čo nové môžeme očakávať aj na našom trhu v blízkej dobe, si príďte vypočuť už na 5.ročník najväčšej a najúspešnejšej konferencie o mobilnom marketingu na Slovensku MMMMX4, ktorú organizuje spoločnosť mSolutions a vydavateľstvo Ecopress (Hospodárske noviny) už tento štvrtok 25.septembra 2014 v Hoteli Crowne Plaza v Bratislave.

Okrem iného sa dozviete o novinkách v mobilných platbách a mobilnom bankovníctve od Miroslava Lukeša, Raicharda Walitza z MasterCardu, Jaroslava Vojčíka z ČSOB, či Michala Šustera z Telekomu. Vypočujeme si o mobilných lojalitných systémoch, ktoré môže používať každá obchodná prevádzka v podaní Eyala Barzilaya z Rewardy Izrael, o prepojení mobilných zariadení s televíziou či rozhlasom v podaní šarmantnej kórejskej krásky Seijung Park zo spoločnosti Enswers, alebo o tom, ako možeme vďaka mobilným telefónom zvýšiť svoje online či offline predaje v podaní keynote speakra z Belgicka Krisa Tremmeryho.

MMMMX4

Na konferencii si vypočujete veľmi zaujímavé prednášky aj iných speakrov, ako je Roman Calík z magazínu TECHBOX, Juraj Stankay zo spoločnosti Google, či Michal Tomčík zo spoločnosti BonBon apps. Predstavíme si aj niekoľko úspešných mobilných startupov, ktorých predstavitelia vám určite radi prezradia, čo vám v mobilnom biznise pomôže zarobiť peniaze a čomu sa máte radšej vyvarovať.

Viac informácií o programe konferencie, ako aj online prihlášku nájde na: http://konferencie.hnonline.sk/podujatia/343_mobilny-marketing-2014

Ponáhľajte sa, už sú voľné len posledné miesta. 😀

Organizátori

MMMMX4

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.