Reklama

Ako nakúpiť elektroniku počas lockdownu? Bezkontaktne a v priebehu pár minút

Zdroj | Mimi Thian
TECHBOX
Zdroj | Mimi Thian
Zdroj | Mimi Thian

Obchody sú zatvorené už viac ako tri mesiace. To však neznamená, že obľúbené produkty sa nedajú nakúpiť cez internet. Vieme, kde ušetríte čas a celý proces je navyše bezpečný a bezkontaktný.

Pocit, že si môžeme ohmatať vytúžený smartfón, vyskúšať najnovšie hi-fi reproduktory alebo sa pozrieť naživo, aká veľká je chladnička do nového bytu nám chýba už niekoľko mesiacov. Internetový predaj je samozrejme možný aj naďalej, no aj v tejto oblasti existujú riešenia, ktoré zlepšia celkový zážitok z nákupu.

Recenzie

Nemožnosť si produkt „ochytať“ vedia čiastočne nahradiť recenzie. Či už používateľské, ktoré nájdete na samotnej stránke NAY Elektrodom, alebo TECHBOX recenzie, ktoré nájdete na našom webe.

Zdroj | NAY

Pri každom produkte v bohatom katalógu NAY Elektrodom však nájdete aj kvalitné fotografie a hlavne podrobný opis produktu vrátane technických špecifikácií.

Zdroj | NAY

Rezervácia pripravená do hodiny

Ďalšou výbornou funkciou, ktorá dokáže plnohodnotne nahradiť osobný nákup, je takmer okamžitá rezervácia tovaru. Žiadne čakanie na naskladnenie či častý problém internetových obchodov, kedy platí, že ak si niečo objednáte po 16:00, tovar budete mať nachystaný až na druhý deň, ak vôbec. Pri NAY sme si túto funkciu niekoľkokrát vyskúšali.

Objednávku na tovar na sklade sme zadali o 19:08 a už o 19:14 sme dostali SMS-ku aj mail, že tovar je nachystaný a mohli sme si ho ísť vyzdvihnúť na najbližšiu predajňu. Predajne v súčasnosti slúžia ako výdajné miesta a po celom Slovensku ich je až 38. V prípade, že si tovar objednáte do 19:00, máte garanciu, že tovar bude pripravený do hodiny, no v našom prípade to platilo aj keď sme objednávali po tomto čase. Takto má vyzerať moderný internetový predaj.

Zdroj | NAY

Bezkontaktne

Zdravie je na prvom mieste a aj keď je dôležité, že väčšinu času trávime doma, pri preberaní zásielky musíte domov opustiť. Aj tu však NAY Elektrodom ponúka viacero bezpečnostných opatrení. Prvým je návšteva výdajného miesta, kde zásielku obdržíte bezkontaktne. Ako to funguje? Prídete na miesto, kde vás predajca s dostatočným odstupom vyzve, aby ste číslo objednávky naťukali do dotykového automatu.

V prípade, že ste za objednávku ešte nezaplatili, môžete tak urobiť priamo na termináli na automate kartou, prípadne bezkontaktne smartfónom cez Apple Pay či Google Pay. V prípade, že ste už zaplatili z pohodlia domova, automaticky sa vám vytlačí účet s kódom. Ten ukážete predajcovi, ktorý vám následne vydá váš tovar. Pri predajni nechýba samozrejme dezinfekcia a všetci pracovníci NAY Elektrodom majú nasadené rúška.

Veľkou výhodou je, že výdajné miesta sú otvorené až do záverečnej, čo je v súčasnosti až do 20:00. V prípade, že si v daný deň nestihnete vyzdvihnúť svoj tovar, ostane vám na výdajnom mieste rezervovaný ešte ďalších 48 hodín. Tak isto platí, že táto rezervácia je nezáväzná, takže ak si medzitým aj rozmyslíte svoj záujem, nič sa nestane a vy tak jednoducho môžete nechať rezerváciu prepadnúť.

Postup od rezervácie až po výdaj tovaru

  • V e-shope si vyberte produkt, ktorý si chcete rezervovať.
  • Pri vybranom tovare kliknite na tlačidlo „Rezervuj v predajni“.
  • Vo formulári, ktorý sa objaví, si vyberte výdajné miesto, v ktorom si vyzdvihnete svoj produkt.
  • Vyplňte svoje meno, priezvisko, e-mail, číslo mobilného telefónu a odošlite rezerváciu.
  • Do 1 hodiny vám pripravia tovar vo vybranom výdajnom mieste.
  • Keď bude pripravený, príde vám e-mail a SMS správa.
  • Rezervácia bude aktivovaná 48 hodín vo výdajnom mieste, potom vyprší.
  • Na vyzdvihnutie budete potrebovať číslo, ktoré dostanete v potvrdzovacej SMS správe a v e-maile.

Alternatíva kuriérom

V prípade, že nechcete riskovať a tovar si objednať priamo domov, je tu samozrejme aj možnosť využiť kuriérsku službu. Za cenu 3,90 € dostanete expresnú službu kuriéra, ktorý vás bude telefonicky kontaktovať v deň dodania tovaru.

Výhodou je doručenie až ku dverám objektu, v ktorom je adresa doručenia. Platiť môžete opäť priamo pri objednávke kartou alebo kuriérovi, ktorý so sebou nosí terminál.

Zdroj | NAY

Korona-nekorona

Či už je pandémia alebo nie, v NAY Elektrodom si môžete takýmto spôsobom nakúpiť pohodlne a hlavne bezpečne. Sami sme si tento nákup niekoľkokrát za posledné obdobie vyskúšali a vždy sme boli spokojní ako s bezpečnostnými opatreniami, tak s rýchlosťou vybavenia objednávky, ktorú sme väčšinou do hodiny mali doma aj s cestou od zadania objednávky.

Dôležité je, že sme si mohli vybrať predajňu, ktorá bola najbližšie k nám, vždy sme pohodlne zaparkovali a nemuseli sme tak čakať v rade ľudí či áut k výdajnému okienku.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.