Reklama

Ako iPad Pro dostal nakladačku od Galaxy Tab S8 Ultra

Zdroj | JerryRigEverything
Richard Pliešovský
Zdroj | JerryRigEverything
Zdroj | JerryRigEverything

Porovnávať konkurenčné výrobky patrí k obľúbenej činnosti veľkej časti používateľov. Nečudo, smart zariadenia stoja značné sumy a tak sa chce človek uistiť, že kúpil dobre. Samozrejme, aj mňa, majiteľa iPadu Pro, zaujíma ako si môj favorit vedie v porovnaní s Galaxy Tab S8 Ultra.

Známy YouTuber JerryRigEverything má na svojom konte stovky videí a zároveň stovky zničených zariadení. Ak by vás náhodou oslovil, dôrazne vám radíme nepožičať mu žiadne vaše zariadenie. Nič však nepokazíte, ak si pozriete jeho videá. Najmä ak vás fascinuje ničenie.

Na najnovšom videu si vzal do parády špičkový 14-palcový tablet Samsung Galaxy Tab S8 Ultra. Podrobil ho nechutným násilnostiam, ktoré by sa dali pokojne označiť aj ako vojnové zločiny voči tabletu. Okrem rezania orezávacími nožíkmi do displeja a tela zariadenia môžete vidieť, ako si tablet poradil s pálením a ohybom.

Aj keď sa zdá, že Samsung Galaxy Tab S8 Ultra dostal poriadnu nakladačku, v porovnaní s 12,9-palcovým iPadom Pro M1 od Apple to nie je vôbec nič. Ten sa pri rovnakých zásahoch takmer rozpadol.

Aký je však praktický prínos týchto videí? Okrem zistenia, že Galaxy Tab S8 Ultra je pri extrémnom mechanickom zásahu odolnejší ako iPad Pro, sa prakticky nič nedozviete. Nikto takto s elektronikou nenarába, pravda, ak nejde o niekoho, kto sa na YouTube živí ukazovaním extrémov. Tablety však slúžia na používanie, častokrát na kreatívnu tvorbu, nie na ničenie.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.